Szukaj

Kim Kardashian pokazała, jak cierpi jej córka. Zdjęcia chorej North West podzieliły internautów

Kim Kardashian, North West

Kim Kardashian, North West

Kim Kardashian z chorą córką na świątecznej imprezie. Gwiazda opublikowała zdjęcia cierpiącej North West. Co jej dolega? Internauci nie są zachwyceni taką postawą słynnej mamy–celebrytki.

Kim Kardashian dzieli się z internautami najbardziej intymnymi szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na Instagramie i Snapchacie publikuje nagrania i zdjęcia z sytuacji, które większość gwiazd wolałaby zachować dla siebie. Tak też było podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Kardashianka zamieściła w sieci całą serię zdjęć ze świątecznego balu, który wyprawiła jej siostra, Kourtney. Na ociekającej luksusem imprezie stawili się wszyscy przedstawiciele słynnego klanu. Oczywiście największe zamieszanie wywołała obecność Kim i jej dużej rodziny.

Gwiazda na tę szczególną okazję wybrała efektowną, powłóczystą kreację, uszytą z dwóch splecionych ze sobą materiałów – imitującego skórę krokodyla oraz atłasowego w kwiatki. Równie stylowo wyglądali pozostali członkowie jej rodziny – mąż Kanye West w za dużym garniturze oraz dzieci: North, Saint, Chicago i Psalm.

View this post on Instagram

Christmas Eve 2019

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

North West – choroba. Kim Kardashian pokazała zdjęcia cierpiącej córki

Pomimo wystawnego przyjęcia, pięknych kreacji i blasku fleszy, Kim nie może uznać tegorocznego przyjęcia za udane. Powód? Choroba North.

Najstarsza córka Kardashianki podczas przyjęcia zmagała się z grypą żołądkową, o czym Kim nie omieszkała podzielić się z internautami. Do swojego wpisu dodała zdjęcia 6-letniej, cierpiącej dziewczynki z sugestywną, skwaszoną miną.

Moje biedne dziecko North nie czuło się dobrze podczas świąt, miała grypę żołądkową. Możecie zobaczyć, że nie czuła się najlepiej, ale tak bardzo chciała iść na imprezę – wytłumaczyła się Kardashianka.

Internauci nie do końca byli zachwyceni taką postawą mamusi-celebrytki. Wielu zarzuciło jej wybór lansu zamiast opieki nad chorym dzieckiem:

  • Kim, wstydź się. Twoje dziecko cierpi, a ty mu robisz zdjęcia i jeszcze się nimi chwalisz – napisała jedna z fanek.
  • Biedna North. Mam nadzieję, że szybko opuściła przyjęcie i wróciła do domu – dodała kolejna.
  • Przecież [Kim] napisała, że North chciała się pojawić na przyjęciu świątecznym, gdzie bawiła się wśród rodziny. A poza tym grypa żołądkowa to nie rak – stanęła w obronie swojej idolki jedna z internautek.

Na najnowszych snapach Kim zapewniła, że North czuje się już znacznie lepiej. Niestety tym razem nie dołączyła dowodu w postaci zdjęć. Pozostaje nam więc wierzyć na słowo.


Chora North West na świątecznej imprezie

Chora North West na świątecznej imprezie

Chora North West na świątecznej imprezie

Chora North West na świątecznej imprezie

Chora North West na świątecznej imprezie

Chora North West na świątecznej imprezie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×