Norbi wygadał się ws. ślubu Izabelli Krzan. Gwiazdy TVP już się szykują. Kto zaśpiewa na weselu?

Izabella Krzan z partnerem i Norbi

Izabella Krzan z partnerem i Norbi

Izabella Krzan bierze ślub? Wszystko na to wskazuje. Słowa Norbiego nie pozostawiają cienia wątpliwości. Jakie szczegóły ujawnił muzyk? 

Izabella Krzan jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. W ubiegłym roku dołączyła do grona prowadzących cieszącego się ogromną popularnością program Pytanie na śniadanie. Wcześniej dała się poznać szerszej publiczności, występując w roli hostessy w Kole fortuny. Śliczna prezenterka nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Mimo napiętego grafiku udaje jej się również dbać o życie prywatne.

Gwiazda od dwóch lat jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest projektant z Warszawy – Dominik Kowalski. Mężczyzna prowadzi własną pracownię. Najwyraźniej talent artystyczny odziedziczył po ojcu, który jest rzeźbiarzem i krytykiem sztuki. Wielu fanów blond piękności zastanawia się, kiedy stanie z ukochanym na ślubnym kobiercu. Jakiś czas temu krążyły w mediach plotki na ten temat, jednak Krzan szybko je zdementowała.

Norbi wygadał się na temat ślubu Izabelli Krzan

Izabella nie ukrywa, że Dominik stał się nierozerwalną częścią jej życia. Spędzają ze sobą każdą możliwą chwilę i wspierają na wielu płaszczyznach. Dlaczego więc tak długo czekają ze scementowaniem relacji sakramentalnym tak? Prezenterka o wszystkim opowiedziała w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium:

Uważam, że ślub nie jest gwarancją szczęścia w związku. (…) Jeśli ludzie się kochają, to będą się kochać zarówno z obrączkami na palcach, jak i bez nich. Myślę, że dojrzejemy do tej decyzji, na wszystko przyjdzie czas. Teraz jednak najważniejsze jest zbudowanie spokoju w domu, pielęgnowanie przyjaźni i związku.

Podobne zdanie na temat sformalizowania związku miała niegdyś Lara Gessler, która twierdziła, że nie potrzebuje dokumentu na miłość. Szybko jednak zmieniła zdanie i dwukrotnie przysięgała Piotrowi Szelągowi. Zdaje się, że historia może potoczyć się podobnie u Izy. Norbi wygadał się w sprawie ślubu swojej koleżanki z pracy i ujawnił, że ekipa TVP już się szykuje do uroczystości:

Tutaj się wszyscy szykują, i ja, i cały RBand, czyli zespół Rafała Brzozowskiego, z którym współpracujemy przy „Kole fortuny” – zdradził w rozmowie z Super Expressem.

Muzyk odpowiedział również na pytanie, czy gdyby otrzymał propozycję zaśpiewania podczas wesela Krzan, to czy by to zrobił. Bez zawahania się odpowiedział:

Pewnie, że bym wystąpił. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej – czytamy w Super Expressie.

Norbi w tej samej rozmowie wyjawił, że jak na razie nie zna żadnych konkretów dotyczących ślubu Izabelli Krzan i Dominika Kowalskiego.


Norbi – jesienna ramówka TVP 2019

Norbi – jesienna ramówka TVP 2019

Izabella Krzan i jej partner Dominik | fot. Instagram.com/izabellakrzan

Izabella Krzan i jej partner Dominik | fot. Instagram.com/izabellakrzan

Izabella Krzan z partnerem

Izabella Krzan z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×