Szukaj

Nikodem Rozbicki pospieszył się z propozycją. Julia Wieniawa musiała odmówić. „Naprawdę chce jej dobra”

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki chciał postawić kolejny krok w relacji z Julią Wieniawą. Aktorka nie przystała na jego ofertę. Dlaczego? Tygodnik podaje szczegóły.

Julia Wieniawa, chociaż ma dopiero 22 lata, nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Regularnie pojawia się w nowych produkcjach, które szybko zyskują na popularności. Do takich należy film Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, który właśnie podbija platformę Netflix. Oprócz kariery aktorskiej gwiazda spełnia się jako bizneswoman. W 2020 roku ruszyły jej dwie firmy – kosmetyczna i odzieżowa.

Sukces finansowy spowodował, że zainwestowała w nieruchomości. Niedawno wprowadziła się do luksusowego mieszkania w Warszawie, które co jakiś czas pokazuje internautom. Niedawno pochwaliła się salonem. To jasne wnętrze, w którym znajduje się pełno stylowych mebli. Jest elegancka kanapa i liczne siedziska. Pomieszczenie połączone jest z kuchnią, co daje dużą przestrzeń.

Czy Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa mieszkają razem?

Wieniawie układa się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Od kilku miesięcy spotyka się z aktorem Nikodemem Rozbickim. Para ukrywała swój związek do końca listopada. Właśnie wtedy gwiazda potwierdziła go w rozmowie z magazynem Gala:

Znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki co jakiś czas dzielą się z internautami wspólnymi zdjęciami. Jedno z najpiękniejszych powstało na Zanzibarze. Możemy na nim podziwiać pogłębiające się między gwiazdami uczucie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze

Tygodnik Świat&Ludzie donosi, że niedawno Nikodem Rozbicki zwrócił się do swojej ukochanej z romantycznym zapytaniem. Zaproponował jej, by zamieszkali pod jednym dachem. Julia odmówiła. Zdecydowała, że za wcześnie na tak poważną zmianę w ich relacji.

Ona ma tylko 22 lata, a już kilka razy zawiodła się na mężczyznach. I stała się bardzo ostrożna. Za to Nikodem chce rozwijać ten związek bardzo szybko. On szuka sposobu, żeby jak najwięcej przebywać z Julią — opowiada osoba z otoczenia zakochanych.

Informator tygodnika dodaje, że aktor bardzo troszczy się o swoją drugą połówkę:

Ona dla niego jest na pierwszym miejscu. Troszczy się o nią, przywozi obiady, organizuje wyjazdy. Naprawdę chce jej dobra.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do doniesień na temat wspólnego mieszkania.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki z choinką (fot. screen @juliawieniawa)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki z choinką (fot. screen @juliawieniawa)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×