Nikodem Rozbicki podsyca plotki o rozstaniu z Julią Wieniawą. W środku nocy otworzył się przed fanami jak nigdy

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki, Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki poinformował wczoraj, że rozstał się z Julią Wieniawą. Wywołało to lawinę komentarzy. Fani jeszcze bardziej się uaktywnią po tym, gdy zobaczą zdjęcia, które aktor zamieścił późnym wieczorem.

Nikodem Rozbicki Julia Wieniawa zaczęli się spotykać w 2020 roku. Para aktorów od początku świetnie się dogadywała, przez co zdecydowała się zamieszkać razem. Gwiazda w rozmowie z mediami wskazała zalety takiego stanu rzeczy.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – Julia powiedziała Pomponikowi.

W niedzielę sieć obiegła niepokojąca informacja. Raper Kosior zamieścił na Instastory tajemniczy wpis, w którym zwrócił się do Julii. Napisał do niej:

Twój były to b*** ass.

Media natychmiast podchwyciły temat, sugerując, że być może Wieniawa i Rozbicki zakończyli związek. W końcu głos zabrał sam Nikodem. Zamieścił na Instagramie zdjęcie u boku Julii, w opisie którego napisał, że nie są już razem.

Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! Cukierek albo psikus – „pochwalił się” fanom.

Duża część fanów odebrała wpis Nikodema jako kpinę z mediów.

 • Nie wiem ale ja to odbieram jako ironię, że dalej są razem.

 • To chyba psikus.

 • Jak to? Portale plotkarskie piszą nie jesteście już razem. Dużo miłości życzę – komentowali zdjęcie internauci.

Tego typu wątpliwości wzmocni seria nocnych zdjęć Rozbickiego.

Nikodem Rozbicki podsyca plotki ws. rozstania z Julią Wieniawą

Zamieścił on trzy czarno-białe zdjęcia wykonane w Londynie. Na dwóch z nich zapozował ze swoją „byłą” partnerką. Na jednym z kolei pokazał tylko ją. Łatwo odnieść wrażenia, że aktorzy wciąż są razem i tylko prowokują internautów do kolejnych spekulacji.

Zgadzacie się z taką interpretacją?


Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa się rozstali?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ta dziewczyna jest taka młoda a miała już więcej ..ui w d..ie niż ja włosów na głowie.

 • Gość pisze:

  Na zdrowie ha ha swoje musimy dostać ta jasne ha ha ty spotkałem chłopaka 19lat i dostał 49lat bez moźliwości warunku a nawet nie wie za co jak kazdy za niewiność to mi niewiele zostało ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Najważniejsze, by pisali, mówili. Coś się dzieje, a że to wszystko bzdury, to nieważne. To nie świat zwariował, to zwariowali ludzie.

 • Gość Toja pisze:

  Zazdroszczą że to nie o nich piszą portale tylko o Cichopek, więc postanowili ich przebić. Jeśli to prawda to żal bierze jak puści są celebryci. Krzyczą o miłości a parę chwil później się rozstają z hukiem. Beznadziejna miłość i beznadziejne związki wydają się być wizytówka tych próżnych ludzi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×