Niezwykła przyjaźń Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Małgorzata Potocka

Fotografia: screen z Facebook.com

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Małgorzata Potockaprzyjaciółkami od wielu lat. Mało kto wiedział, że dziennikarka i aktorka są sobie tak bliskie. Teraz Paulina opowiedziała o kulisach ich znajomości na Facebooku.

Małgorzata Maria Potocka zobaczyła mnie 22 lata temu na Targach Poznańskich w trakcie prezentacji. Zaproponowała współpracę, przytuliła, otoczyła opieką, dała szansę, serce i dom. W tym domu robił mi kanapki z dżemem Grzegorz Ciechowski, słyszałam jak produkowali płyty, nagrywała Republika. Zaprzyjaźniłam się z Kayah, Anją Orthodox, Atrakcyjnym Kazimierzem, Krzysztofem Ibiszem, a z małą Werą Ciechowską-Weiss bawiłam się z lalkami, z Matyldą Robakowską-King prowadziłyśmy rozmowy nastolatek. Małgosia była maszyną napędową naszych serc, emocji, mobilizowała do pracy, dbała o wszystkich!!! Nasza przyjaźń trwa i jestem, będę zawsze wdzięczna Małgosi, że dzięki niej jako debiutantka poprowadziłam z Krzyśkiem jubileuszowy sopocki festiwal. Przeprowadziłam się do Warszawy, znalazłam miłość i stworzyam mój maleńki, szczęśliwy świat. Małgosiu, jesteś wyjątkowa, niepowtarzalna, niezwykła!!! – napisała.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Małgorzata Potocka udowadniają, że nawet w tak trudnej branży jaką jest show-biznes, można znaleźć szczerą i oddaną przyjaciółkę.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Małgorzata Potocka

Fotografia: screen z Facebook.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×