Szukaj

Atmosfera w „Dzień Dobry TVN” zagęściła się w mgnieniu oka. Andrzej Sołtysik chciał być zabawny i obraził Angelikę Muchę

Dzień Dobry TVN wpadka

Dzień Dobry TVN wpadka

Andrzej Sołtysik obraził Angelikę Muchę w „Dzień Dobry TVN”?

Nie jest w show-biznesie tajemnicą,że Angelika Mucha ma na punkcie Justina Biebera, cóż, lekką obsesję. Jak każda nastolatka, blogerka znalazła sobie idola lata temu i choć jest coraz starsza, nie zamierza zrezygnować ze swojej miłości do kanadyjskiego wokalisty. Napisała nawet książkę na jego temat, w gdy jest w Los Angeles, potrafi śledzić go na ulicy, czym kiedyś chwaliła się już w social mediach.

Jej słodka obsesja często pada ofiarą żartów, doczekała się nawet własnych memów. I nie jest to nic złego, ale niekiedy sytuacja robi się niezręczna. Tak jak w Dzień Dobry TVN, w którym Angelika była gościem. Program prowadził Andrzej Sołtysik Anna Kalczyńska. Dziennikarz zapowiadając Muchę i witając ją w show, przywołał idola gwiazdy Tańca z Gwiazdami i pozwolił sobie na niezbyt trafiony żarcik:

Angelika to blogerka i jej idolem jest Justin Bieber – zaczął Sołtysik
Dokładnie – potwierdziła
No trudno – skwitował rozbawiony dziennikarz

Wszyscy na chwilę zdębieli. Pierwsza zareagowała Patricia Kazadi, która również zasiadała jako gość na kanapie – próbowała ratować sytuację i dopytywać się, dlaczego Andrzej uważa, że miłość Angeliki do Biebera należy określać w ten sposób. Niestety, ostatecznie nie dowiedzieliśmy się tego, a program ruszył dalej.

Chyba wyszło ciut niezręcznie.

Angelika Mucha zaskoczona krytyką Iwony Pavlović. Oto, co ma jej do powiedzenia [WIDEO]

Angelika Mucha ma dopiero 22 lata, a już odmówiła współpracy z poczytnym magazynem. Tylko nam zdradziła dlaczego [WIDEO]

Angelika Mucha ma swojego faworyta w „Tańcu z gwiazdami”. Ona już wie, kto powinien wygrać Kryształową Kulę [WIDEO]


Angelika Mucha – Flesz Fashion Night 2018

Angelika Mucha – Flesz Fashion Night 2018

Angelika Mucha - 14 urodziny 4fun TV

Angelika Mucha - 14 urodziny 4fun TV

Angelika Mucha -afterparty po koncercie Beyonce w Warszawie (2018)

Angelika Mucha -afterparty po koncercie Beyonce w Warszawie (2018)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×