Niespokojny czas w życiu Izabeli Trojanowskiej. Najpierw związała się z byłym mężem innej aktorki, a teraz… Ma go dość?!

Izabela Trojanowska zakończyła związek?

Izabela Trojanowska zakończyła związek?

Izabela Trojanowska nie jest już z byłym mężem Ady Biedrzyńskiej?

Izabela Trojanowska jest nie tylko świetną aktorką, ale i zawodową piosenkarką. Wszyscy znamy jej hit Wszystko czego dziś chcę. Mimo kilkudziesięciu lat działanie w branży, gwiazda wciąż koncertuje i gra w serialu, dlatego na co dzień potrzebuje menedżera. Przez ostatnich kilka lat funkcję tę sprawował Marcin Miazga.

Od wielu lat spekulowano, że Miazga był nie tylko pracownikiem Trojanowskiej, ale i partnerem. Biznesman jest byłym mężem Adrianny Biedrzyńskiej. Około 3 lata temu Izabela wzięła rozwód z Markiem Trojanowskim. Para ma córkę, Roxannę. Po rozpadzie małżeństwa aktorki, spotkała ona na swojej drodze Marcina Miazgę.

Oboje szybko się zaprzyjaźnili i choć według Rewii łączyło ich coś więcej, piosenkarka zawsze twierdziła, że to tylko jej menedżer. Innego zdania byli znajomi gwiazdy, którzy nie mieli wątpliwości, że Izabela i Marcin są parą.

Najnowsze informacje niestety nie ucieszą wielbicieli aktorki. Tygodnik Rewia dotarł do informacji, które mówią o tym, że para rozstała się. Nazwisko Marcina przestało także figurować w zakładce kontakt na stronie internetowej wokalistki. Mówi się, że mężczyzna jest gotowy zrobić wszystko, by pokazać Izie swoją miłość.

Czy para będzie jeszcze razem? Czas pokaże.

Zobacz też: Izabela Trojanowska zabrała głos w sprawie zdjęcia Klanu z anteny TVP1. Los serialu jest przesądzony?

Izabela Trojanowska na pokazie 4F (Fot. ONS)

Izabela Trojanowska rozstała się z partnerem?

Adrianna Biedrzyńska wygrała z guzem mózgu

Były mąż Adrianny Biedrzyńskiej był z Izabelą Trojanowską?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×