Szok! Nieprzytomna Bobbi Kristina Brown na bezlitosnej okładce tabloidu

Zdjęcie ciała Bobby Kristiny Brown

Zdjęcie ciała Bobby Kristiny Brown

Zdjęcie ciała Bobby Kristiny na okładce tabloidu

Jak niedawno informowaliśmy, na światło dzienne wypłynęła informacja, że anonimowa osoba sprzedała do agencji prasowej zdjęcia nieżyjącej Bobbi Kristiny. Od lat trwa otwarta wojna pomiędzy rodzinami Houstonów i Brownów, a pogrzeb był tylko kolejną okazją do okazania sobie niechęci.

Zobacz: Ciotka Bobbi Kristiny Brown wyrzucona siłą z pogrzebu

Ojciec Bobbi Kristiny, Bobby Brown obawiał się, że podczas pogrzebu ktoś może chcieć wykonać zdjęcie nieżyjącej i sprzedać do mediów. Jego lęki były uzasadnione, ponieważ analogiczna sytuacja miała miejsce podczas pogrzebu Whitney Houston,kilka dni później zdjęcie piosenkarki w trumnie ukazało się na okładce popularnego tabloidu National Enquirer.

Historia niestety zatoczyła koło. Tabloid podjął kontrowersyjną decyzję i opublikował zdjęcia nieprzytomnej córki Whitney Houston leżącej na łożu śmierci. Zdjęcie zostało wykonane bez wiedzy rodziny na kilka godzin przez śmiercią w pokoju w hospicjum. To jednak nie koniec zdjęć na tej bezlitosnej okładce. Pod zdjęciem Bobbi Kristiny umieszczone jest również zdjęcie Whitney Houston leżącej w trumnie, publikowane przez tabloid w 2012 roku.

Czy naprawdę wizja zarobienia pieniędzy, może aż tak bardzo pozbawiać moralności? Mamy chyba odpowiedź.

Zdjęcie okładki zamieszczone jest tutaj. My nie zdecydowaliśmy się na jej publikację, ponieważ dla nas jest to przekroczenie wszystkich norm społecznych oraz wyzbycie się moralności. Międzynarodowa społeczność jest oburzona. Pojawiają się również głosy, które uważają, że zdjęcie może być sfingowane.

Zdecydowanie Bobby Kristinę chcemy zapamiętać taką:

Bobby Brown, Whitney Houston i Bobbi Brown

Bobby Brown, Whitney Houston i Bobbi Brown
Fot. ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×