EURO 2016: Niemcy bardzo ostro ocenili reprezentację Polski. To nie są miłe słowa

Reprezentacja bez gwiazd w meczu z Czechami wygrała 3:1

Bartosz Kapustka (nr 7) w meczu z Islandią

Szanse reprezentacji Polski na EURO 2016 według Niemców

Wczoraj na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie spotkały się drużyny Polski i Litwy. Mecz miał charakter towarzyski. Obie drużyny miały kilka sytuacji, w których mogły zdecydować, że to one wygrają ten pojedynek. Niestety, żaden z zespołów nie zapewnił sobie zwycięstwa. Polacy zremisowali z Litwinami 0:0.

Wspomniany mecz oglądali niemieccy dziennikarze z serwisu sport1.de. Ich uwagę zwrócił brak Roberta Lewandowskiego na murawie. Trener reprezentacji Polski, Adam Nawłka postanowił oszczędzić tego wieczoru najlepszego polskiego piłkarza. Nie wyszło mu to dobre. Nasz zespół strzelił tylko jedną bramkę, która po chwili została anulowana z uwagi na wcześniejszy faul Sławomira Peszki.

Wszystkie te wydarzenia zauważył portal sport1.de i na ich podstawie wysnuł negatywne dla Polski wnioski. W tekście zatytułowanym Polska nieszkodliwa bez Lewandowskiego piszą:

Nasi rywale zawiedli swoich kibiców w ostatnim sparingu przed ME. Brak Lewandowskiego był odczuwalny. Polacy mieli zaskakująco duże problemy z Litwinami – już po 20 sekundach mogli przegrywać, ale uratował ich bramkarz

16 czerwca podopieczni Adama Nawałki zmierzą się z Niemcami. Jak myślicie, wygramy?

Zobacz: Kamil Grosicki nie zagra na EURO 2016? Dlaczego?

Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski, mecz Polska - Litwa 2016

Wojciech Szczęsny i Robert Lewandowski, mecz Polska – Litwa 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×