Szokujące fakty na temat Kardashianek. Tego o nich nie wiedzieliście!

Nieautoryzowana biografia o rodzinie Kardashian Jenner

Nieautoryzowana biografia o rodzinie Kardashian Jenner

Nieautoryzowana biografia Kardashianek

Co do tego, że klan Kardashian Jenner jest najpopularniejszą celebrycką rodziną świata, chyba nikt nie ma wątpliwości. O poczynaniach członków rodu krąży w mediach wiele informacji, ale też plotek i niezweryfikowanych wiadomości.

W najnowszej nieautoryzowanej biografii znalazły się szokujące fakty na temat Kim Kardashian i jej najbliższych. Autorem publikacji jest Kanadyjczyk Ian Halperin, który na swoim koncie ma wydawnictwa poświęcone innym gwiazdom, jak np. Celine Dion czy Kurtowi Cobainowi.

Książka „Dynastia Kardashianów. Kontrowersyjne narodziny amerykańskiej rodziny królewskiej” wyjaśnia, jak słynny klan zbudował swoje imperium. Wszystko to na podstawie wywiadów, książek napisanych przez Kardashianki, jak również wyznań ich przyjaciół i byłych pracowników.

O czym można w niej przeczytać?

 1. Tatos Kardashian, dziadek Roberta Kardashiana, pierwszego męża Kris Jenner, zbił fortunę na… śmieciach. W pierwszych latach XX w. otworzył zakład zajmujący się zbieraniem odpadów.
 2. Gdy Robert Kardashian poznał Kris Jenner, miała na sobie naszyjnik z napisem „O, cholera”.
 3. O.J. Simpson (amerykański futbolista oskarżony w 1994 roku o zabicie żony Nicole Brown i jej przyjaciela Ronalda Goldmana – Robert Kardashian był jego adwokatem w tej sprawie) był drużbą Roberta Kardashiana na jego ślubie z Kris Jenner. Z kolei A.C. Cowlings (zamieszany w ucieczkę O.J. Simpsona) podawał na ślubie obrączki.
 4. Zarówno Kris, jak i jej drugi mąż Bruce Jenner byli wcześniej w małżeństwie z osobami, których łączyły miłosne relacje z Elvisem Presleyem. Pierwszy mąż Kris Robert Kardashian spotykał się z Priscillą Presley, a żoną Bruce’a Jennera była Linda Thompson, która spotykała się z Elvisem w latach 70.
 5. W dzieciństwie podczas zabawy w chowanego, Robert Kardashian Jr został przyłapany przez rodzeństwo na sikaniu. Zaskoczony, odwrócił się i obsikał ich. Od tamtej pory nazywają go siusiumajtkiem.
 6. Pierwszym filmem, w którym pojawił się Bruce Jenner, był musical „Can’t Stop the Music”. To również pierwszy film w historii rozdania antyoscarów, Złotych Malin, który dostał antynagrodę dla najgorszego filmu.
 7. Kim straciła dziewictwo z T.J. Jacksonem, synem Tito i bratankiem Michaela.
 8. Kim i Kourtney wyproszono z samolotu po tym, jak dla żartu powiedziały, że jeden z ich kolegów ma bombę.
 9. To dzięki Paris Hilton Khloe Kardashian trafiła pierwszy raz do nocnego klubu. Paris kazała jej ponoć założyć czerwoną perukę i utrzymywać, że pojawiła się na rozkładówce „Playboya”…
 10. Trampoliną do sławy Kim Kardashian okazał się jej przelotny romans z aktorem i raperem Nickiem Lachey’em niedługo po tym, jak w 2006 roku rozwiódł się się Jessiką Simpson.
 11. Koszykarz Kris Humphries, były mąż Kim Kardashian, jest kiepski w hot jodze – ćwiczy się ją w pomieszczeniu rozgrzanym do niemal 40 stopni.
 12. Kris Jenner żąda od odwiedzających ją osób podpisania zobowiązania, aby nie upowszechniać tego, co się widziało czy słyszało.
 13. Kim była niezadowolona z pamiątkowych zdjęć z jej zaręczyn z Krisem Humprhiesem. Zażądała wykonania drugiej serii fotografii.
 14. Zanim Kim zaczęła bywać na najlepszych pokazach mody, pojawiała się na imprezach gorszego sortu, np. uroczystym otwarciu publicznej toalety.
 15. Tyga, z którym spotyka się Kylie Jenner, jest przez autora biografii określany jako „światowej klasy artysta hiphopowy”, a to dla niektórych może być kontrowersyjne. 🙂

Faktycznie same szokujące fakty? 🙂

Zobacz także: Chirurg Kim Kardashian zdradził sekret jej pośladków. Upublicznił wideo…

Nieautoryzowana biografia o rodzinie Kardashian Jenner

Nieautoryzowana biografia o rodzinie Kardashian Jenner

Kim Kardashian, październik 2015. Stylizacje w drugiej ciąży (fot. ONS)

Od lewej: Khloe, Kourtney i Kim Kardashian oraz Kris i Kylie Jenner (fot. East News)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×