TVP w żałobie. W wieku 41 lat zmarł Wiktor Kałuziński. Przegrał długą i ciężką walkę z chorobą

Nie żyje Wiktor Kałuziński

Nie żyje Wiktor Kałuziński

Telewizja Polska w żałobie. W wieku 41 lat zmarł wieloletni pracownik stacji. O jego śmierci poinformowano w Wiadomościach. Przegrał długą walkę z koronawirusem.

Koronawirus wciąż zbiera swoje śmiertelne żniwo. Od początku pandemii w Polsce odnotowano ponad 2,8 mln przypadków zakażeń, a ponad 68 tys. osób zmarło. Liczby te rosną, a codziennie przybywa kolejnych chorych. COVID-19 wciąż się rozprzestrzenia i dotyka także naszych bliskich, przyjaciół i współpracowników. Jedną z ofiar pandemii jest Wiktor Kałuziński, który był współtwórcą programów informacyjnych w Telewizji Polskiej, w tym Wiadomości, Panoramy i Teleexpressu. Mężczyzna miał zaledwie 41 lat.

Zobacz także: TVN pogrążony w żałobie. Nie żyje Norbert Skalski. Ze stacją był związany 20 lat

Nie żyje Wiktor Kałuziński

W czwartkowym wydaniu Wiadomości podano smutną informację o śmierci Wiktora Kałuzińskiego. Operator obrazu był od 15 lat związany z Telewizją Polską. Przegrał długą walkę z koronawirusem. Miał zaledwie 41 lat.

Michał Adamczyk, pożegnał na antenie kolegę z pracy.

Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku zaledwie 41 lat, po długiej i ciężkiej walce z koronawirusem, odszedł od nas nasz kolega Wiktor Kałuziński. Był operatorem obrazu. Z Telewizja Polską był związany 15 lat. Był współtwórcą programów informacyjnych, w tym Wiadomości, Panoramy i Teleexpresu. Najwyższej klasy fachowiec. Zawsze skromny, niezwykle serdeczny i życzliwy, pozostanie na zawsze w naszej pamięci – usłyszeli widzowie.

 

Pod wpisem w social mediach stacji roi się od słów współczucia:

  • Moje kondolencje. Przykra wiadomość.
  • Boze przyjmij go do siebie, biedny mlody chlopak. Smutne.
  • To bardzo przykre. Za młody.
  • Wyrazy współczucia.

Rodzinie i przyjaciołom składamy kondolencje.


Nie żyje Wiktor Kałuziński

Nie żyje Wiktor Kałuziński

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×