Tragedia Tiny Turner. Nie żyje jej drugi syn, Ronnie. Na ulicy rozegrał się prawdziwy dramat

Nie żyje Ronnie Turner

Nie żyje Ronnie Turner

Tina Turner mierzy się z ogromną tragedią. Nie żyje jej drugi syn, Ronnie Turner. Przyczyny śmierci 62-letniego mężczyzny.

Tina Turner wychowała czworo dzieci. Craig Raymond Turner był owocem jej związku z saksofonistą Raymondem Hillem. Mężczyzna opuścił rodzinę jeszcze przed jego przyjściem na świat. W 1962 roku gwiazda wzięła ślub z Ike’m Turnerem. Z tego związku urodził się Ronnie. Później zdecydowała się na adopcję dwojga dzieci męża z jego pierwszego małżeństwa: Ike’a Juniora oraz Michaela.

Życie Tiny Turner nie było usłane różami. Miała trudne dzieciństwo, a Ike Turner okazał się despotą i brutalem, a związek z nim był toksyczny. Wokalistka uciekła od niego, mając w portfelu kilka drobniaków. Nie porzuciła jednak marzeń o dalszej karierze. W latach 80. przeżyła drugą młodość, a jej hity What’s Love Got To Do With czy Private Dancer wyniosły ją na same szczyty.

Przeszłam przez rozwód, odseparowanie od mojej rodziny. Nigdy nie dałam się złamać. Nie jestem alkoholiczką, nigdy nie paliłam, nigdy nie brałam narkotyków. Przebrnęłam przez katastrofę mojej przeszłości czysta – mówiła gwiazda.

Od premiery jej ostatniej studyjnej płyty Twenty Four Seven mijają w tym roku 23 lata. 13 lat temu zakończyła swoją ostatnią trasę koncertową Tina!: 50th Anniversary Tour. Od lat mieszka Szwajcarii w pobliżu Zurychu. Praktykuje buddyzm. W 2013 roku poślubiła swojego wieloletniego partnera, producenta muzycznego – Erwina Bacha, który jest od niej młodszy o 17 lat.

Ostatnie lata jednak były naznaczone rodzinnymi dramatami. Najpierw w 2018 roku najstarszy syn piosenkarki Craig popełnił samobójstwo. Został znaleziony martwy w swoim domu w dzielnicy Studio City, a na jego ciele znajdowała się rana postrzałowa.

Teraz media donoszą o śmierci jej kolejnego dziecka.

Nie żyje syn Tiny Turner. Przyczyny śmierci Ronniego Turnera

Z informacji przekazanych przez portal TMZ wynika, że wczoraj w godzinach porannych ktoś zatelefonował do służb z prośbą o pomoc. Osoba, która dzwoniła na 911, przekazała, że mężczyzna skarży się na trudności z oddychaniem. Zaledwie parę minut później rozegrał się dramat. Syn Tiny Turner przestał oddychać.

Gdy sanitariusze przybyli na miejsce, zobaczyli, że sytuacja jest bardzo poważna. Wykonywano resuscytację. Niestety, wysiłki osób starających się pomóc, okazały się daremne. Stwierdzono zgon na miejscu. Jeszcze nie podano, co doprowadziło do tego zdarzenia. Przed laty Ronnie Turner zmagał się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Chorował m.in. na raka.

Kim był Ronnie Turner?

Ronnie urodził się jako Ronald Renelle Turner 27 października 1960 roku w Los Angeles w Kalifornii. Był muzykiem i producentem. Jest jedynym dzieckiem z burzliwego 16-letniego małżeństwa Ike’a i Tiny Turner.

Grał na wielu instrumentach i śpiewał od najmłodszych lat. Często grał na gitarze basowej w zespole swojej matki po tym, jak jego rodzice zakończyli małżeństwo w 1978 roku. Później występował także w zespole swojego ojca.

Pomimo swoich muzycznych talentów Ronnie wybrał inny zawód. Został aktorem. Jego talent ujawnił się w filmie What’s Love Got To Do With It wydanym w 1993 roku.

W 2007 roku ożenił się z francusko-amerykańską piosenkarką i gwiazdą reality show Afidą Turner.


Nie żyje Ronnie Turner

Nie żyje Ronnie Turner

Nie żyje Ronnie Turner

Nie żyje Ronnie Turner

Tina Turner z Ronniem jego żoną i wnukami

Tina Turner z Ronniem jego żoną i wnukami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×