Wirtualna Polska

49-letnia aktorka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Przed śmiercią okradła własną matkę

49-letnia aktorka zmarła w tajemniczych okolicznościach. Przed śmiercią okradła własną matkę

Nie żyje Sabine Boghici (fot. Facebook)

Nie żyje Sabine Boghici (49 l.). Aktorka odeszła w tajemniczych okolicznościach. Przed śmiercią okryła się niesławą, gdy ujawniono, że okradała własną matkę.

Wirtualna Polska

Pochodząca z Brazylii Sabine Boghici była znaną w tym kraju aktorką. Ojcem kobiety był słynny kolekcjoner sztuki, Jean Boghici, który zmarł w 2015 roku. Kobieta, choć otrzymała po nim spadek w wysokości 25 proc. majątku, uknuła spisek, by zdobyć jeszcze więcej.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sabine postanowiła okraść własną matkę wraz z narzeczoną Rosą Stanesco Nicolau i kobietami z jej rodziny. Panie, podając się za wróżki, przekonywały seniorkę, że jej córka jest ciężko chora i potrzebuje pomocy. Żeby ją uzdrowić, potrzebne były pieniądze.

Ostatecznie zmartwiona matka przekazała oszustkom pieniądze, lecz nie taką ilość, na którą liczyła Sabine. Aktorka i jej wspólnicy uwięzili panią Boghici i ją okradli. Zrabowano przedmioty o łącznej wartości 108 mln dolarów. Jakiś czas później policja uwolniła seniorkę, podczas gdy Sabine, Rosa i trzy inne osoby zostały zatrzymane. Inicjatorka spisku wyszła z aresztu w marcu br.

Nie żyje Sabine Boghici

Sabine i Rosa w międzyczasie sformalizowały związek. Ich szczęście nie trwało długo. 14 września dziedziczka fortuny wypadła z piątego piętra budynku w Rio de Janeiro. Przetransportowano ją do szpitala, gdzie zmarła. Policja prowadzi śledztwo ws. tragedii.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przed zdarzeniem Sabine sporządziła list do Rosy, którego treści nie podano do publicznej wiadomości.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze – zwróć się po pomoc. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212 W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska
×