Nie żyje ojciec Tomasza Kammela. Wiemy, jak wyglądało ich ostatnie spotkanie. Nie sposób powstrzymać łez

Nie żyje ojciec Tomasza Kammela

Nie żyje ojciec Tomasza Kammela

Tomasz Kammel w żałobie. Zmarł jego ojciec Christian Kammel. Ile lat miał ojciec dziennikarza? Jakie były przyczyny śmierci mężczyzny?

Tomasz Kammel jest obecnie jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadzi największe imprezy, które są emitowane w stacji, a także jest jednym z gospodarzy Pytania na śniadanie. Trudno wyobrazić sobie TVP bez popularnego dziennikarza.

Prezenter TVP znany jest z tego, że dba o swoją prywatność. Podczas rozmowy z Żurnalistą, twórcą podcastu Rozmowy bez kompromisów, Tomasz Kammel zdradził kilka szczegółów ze swojego życia. Powiedział m.in., że zazwyczaj większe sukcesy odnosi w pracy niż w życiu prywatnym.

Nie udaje mi się zbudować rodziny. Nie jest to moim celem. Moim celem jest dobrze żyć. Nie kosztem innych, tylko z innymi – przyznał.

Skupia się więc na wyzwaniach zawodowych. Ma też świetny kontakt z ojcem. Dziennikarz jest synem Anny Hetmanek-Kamel i Bronisława Kamela (obecnie Christiana Kammela). Rok po tym, jak dziennikarz przyszedł na świat, jego ojciec wyjechał do RFN. Bronisław Kammel krótko po tym, jak opuścił Polskę, postanowił zmienić swoje życie. Poza granicami, już jako Christian Kammel postanowił założyć nową rodzinę.  Z Tomaszem przez kilkanaście lat nie miał żadnego kontaktu, jednak po rozłące odezwał się do niego i zabrał go do Niemiec, gdzie wychowywał go wspólnie z nową partnerką, z którą doczekał się syna, Fryderyka Kammela.

Niestety pojawiły się smutne wieści. Christian Kammel nie żyje.

Nie żyje ojciec Tomasza Kammela

Tomasz Kammel nie pojawił się na zaplanowanym dyżurze. Okazuje się, że poleciał do Niemiec, gdzie mieszka jego ojciec. Stan zdrowia Christiana Kammela ostatnio się pogorszył. Gwiazdor TVP najprawdopodobniej zdążył pożegnać się z tatą.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie gwiazdor TVP widział się z ojcem na niecałą godzinę przed śmiercią. Obaj panowie zdążyli się pożegnać, choć mieli ciągle nadzieję, że zły los się odwróci. Tomasz Kammel bardzo przeżywa tę całą straszną sytuację, nie jest w stanie rozmawiać na ten temat – czytamy w Super Expressie.

To wielki cios dla dziennikarza. Tomasz Kammel nie ukrywał, że z ojcem łączyła go szczególna więź i mówił o nim, że jest najważniejszym mężczyzną jego życia. Christian Kammel miał 75 lat. Nie podano do wiadomości publicznej przyczyn śmierci mężczyzny.


Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem. Christian Kammel nie żyje

Tomasz Kammel z ojcem

Tomasz Kammel z ojcem

Komentarze

  • Gość Szeptucha pisze:

    Nie lubię go. Zarozumialec i ciągle ok ok, jakby nie było innych słów w języku polskim ! Czy on pamięta ojca .pojechał po spadek, nieudacznik
    Szkoda matki. Tatuś miał ich głęboko w dupoe

  • ela pisze:

    biedna to jest jego matka która porzucona przez jego ojca była skazana na wielką nie dole

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×