Nie żyje 21-letni radny z Lublina. Jego partnerka usłyszała już zarzuty. Prasa podaje makabryczne szczegóły zbrodni

Igor Wyszyński-Karłoski

Igor Wyszyński-Karłoski

Media obiegły bardzo smutne wieści. Działacz społeczny i członek Młodzieżowej Rady Miasta Lublina nie żyje. Te informacje pojawiły się w prasie już na początku maja. Teraz na jaw wychodzą wstrząsające szczegóły. Młody człowiek został zamordowany.

Już na początku maja w mediach pojawiły się informacje o tym, że 21-latek z Lublina nie żyje. Do tej pory nie wiadomo jednak było, co przyczyniło się do śmierci radnego. 21- letni Igor Wyszyński Karłoski studiował Prawo i Administrację na Uniwersytecie Warszawskim. 2 maja media podały informacje o jego nagłej śmierci. Do prasy nie trafiły jednak przyczyny zgonu. Po niemal dwóch tygodniach od tragedii dziennikarze dotarli do wstrząsających szczegółów. Padły już pierwsze oskarżenia.

Nie żyje młody radny miasta Lublina. Przyczyny śmierci

21- letni mężczyzna już od kilku lat był bardzo zaangażowanym społecznikiem. Był wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Lublina i bardzo aktywnym działaczem. Ceniono go również za funkcję marszałka Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego. Spełniał się także jako członek Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem i poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży. Jego młode życie i karierę polityczną przerwała makabryczna zbrodnia.

Tabloid Super Express ustalił, co działo się feralnego wieczoru. Młody społecznik spędzał czas na warszawskim Wilanowie w mieszkaniu swojej dziewczyny. Między zakochanymi miało dojść do karczemnej awantury. Karolina B. w czasie jej trwania wbiła ukochanemu nóż w brzuch. Po wszystkim miał on wybiec na korytarz apartamentowca i krzyczeć, że umiera. Na miejsce natychmiast wezwano karetkę, jednak pomimo udzielonej pomocy 21-latek zmarł. Jego dziewczynie postawiono zarzut zabójstwa.

Prokuratura Rejonowa Ursynów prowadzi postępowanie przeciwko Karolinie B. – powiedziała Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z Super Expressem.

Tabloid poinformował również, że na samym początku Karolinie B. postawiono zarzut usiłowania zabójstwa, po śmierci 21-latka zmieniono go na zarzut zabójstwa. Prokuratura zadecydowała, że młoda kobieta najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Igor Wyszyński-Karłoski

Igor Wyszyński-Karłoski

Igor Wyszyński-Karłoski

Igor Wyszyński-Karłoski

Igor Wyszyński-Karłoski

Igor Wyszyński-Karłoski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×