22-letni polski piłkarz brutalnie zamordowany! Okoliczności zbrodni wstrząsają

Nie żyje młody piłkarz

Nie żyje młody piłkarz

Nie żyje młody piłkarz. 22-letni Daniel Chmielewski nie przeżył brutalnego ataku. Co się wydarzyło w niedzielę nad ranem w Bielawie?

Niebywała tragedia. 22-letni Daniel Chmielewski, obiecujący piłkarz, stał się ofiarą brutalnego ataku. W wyniku obrażeń, mimo udzielonej pomocy, zmarł. Co się wydarzyło?

Nie żyje młody piłkarz. Daniel Chmielewski zginął od ciosu ostrym narzędziem

22-letni Daniel Chmielewski, piłkarz Bielawianki Bielawa, zmarł w minioną niedzielę w wyniku obrażeń odniesionych po brutalnym ataku. Napastnik zaatakował go maczetą. Super Express donosi, że do tragedii doszło w Bielawie przy ul. Żeromskiego, w minioną niedzielę około trzeciej nad ranem. Trzech młodych mężczyzn, w tym sportowiec, świętowało urodziny jednego z nich.

Prokurator Emil Wojdyra z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy w rozmowie ujawnił, że uzbrojony oprawca zaatakował Daniela Chmielewskiego przez przypadek. Dobrze już znany policji 26-latek, miał planować zemstę na znajomym. Rzucił się na napotkanego na ulicy sportowca, bo pomylił go z człowiekiem, którego zamierzał ukarać. Piłkarz otrzymał śmiertelny cios w serce. Koledzy podjęli próbę udzielenia Danielowi pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Napastnik, kiedy odkrył pomyłkę, ruszył na dalsze poszukiwania człowieka, który rzekomo go obraził.

Niestety nie udało się uratować młodego piłkarza.

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że dziś w nocy odszedł Daniel Chmielewski. Jeszcze całkiem niedawno cieszyliśmy się z każdej jego bramki, którą zdobywał w naszych barwach. Dziś niespodziewanie przyszło nam pożegnać jednego z nas – napisano na facebookowym fanpage’u Bielawianki.

Super Express podaje, że zatrzymano już domniemanego sprawcę. Mężczyzna jednak nie przyznał się do winy. Policja zabezpieczyła także nagrania z monitoringu miejskiego.

Wydarzyła się ogromna tragedia, a na profilu klubu roi się od kondolencji.


Daniel Chmielewski nie żyje

Daniel Chmielewski nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×