Fani „Mody na sukces” w żałobie. Nie żyje jedna z najbardziej znanych gwiazd serialu

Nie żyje aktor z „Mody na sukces”

Nie żyje aktor z „Mody na sukces”

Nie żyje Michael Tylo, aktor znany m.in. z Mody na sukces. Wiek i przyczyny śmierci.

Nie żyje Michael Tylo. Tragiczne wieści przekazała Nancy Uscher, dziekan Kolegium Sztuk Pięknych University of Nevada, na którym pracował aktor.

Michael Tylo był pięknym i opiekuńczym człowiekiem – był tak wyjątkowy.

Był wzorowym przyjacielem, kolegą, nauczycielem i artystą. Miał tak wybitną i bogatą karierę, ale z pokorą podchodził do swoich osiągnięć. Bardzo kochał swoją rodzinę i prowadził radosne życie, ale opuścił nas zdecydowanie za wcześnie. Będziemy za nim bardzo tęsknić, ale czujemy głęboką wdzięczność za wszystko, co Michael wniósł do College of Fine Arts, UNLV i świata – czytamy na stronie unlv.edu.

Nie żyje Michael Tylo. Wiek i przyczyny śmierci

Michael Tylo zmarł w swoim domu w Henderson w Stanie Nevada 28 września. Miał 72 lata. 16 października świętowałby kolejne urodziny. Bliscy aktora nie podali bezpośredniej przyczyny śmierci, jednak w środowisku artystycznym od dłuższego czasu mówiło się o tym, że ciężko chorował.

Kim był Michael Tylo?

Michael urodził się 16 października 1948 roku w Detroit. Był popularnym amerykańskim aktorem filmowym i telewizyjnym. 15 kwietnia 1978 roku ożenił się z Deborah Eckols, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 1978 roku po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką była dr Taylor Hayes, która grała dr Taylor Hayes w Modzie na sukces. Mieli troje dzieci – syna Michaela Edwarda Mickey’a Jr oraz dwie córki: Isabellę Gabriellę oraz Katyę Ariel.

Syn aktora zmarł, mając zaledwie 19 lat. Nastolatek dostał ataku padaczki podczas kąpieli w basenie, przez co się utopił. Najmłodsza z córek natomiast zachorowała na raka oka. Lekarze zmuszeni byli usunąć prawą gałkę oraz wdrożyć chemioterapię. Kilka miesięcy później wykryto guza w drugim oku, jednak ten zniknął w niewyjaśniony sposób.

Michael zadebiutował rolą Lorda Petera Beltona w operze mydlanej pt. Inny świat, która była emitowana na antenie NBC. W kolejnych latach występował w Szpitalu miejskim, Żarze miłości, Guiding Light oraz Modzie na sukces, gdzie wcielił się w postać Shermana Gale’a

Poniżej możecie obejrzeć materiał wideo opowiadający o Michael’u oraz obejrzeć pamiątkowe fotografie aktora.

 


Michael Tylo nie żyje

Michael Tylo nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×