Tragiczne wieści. Rodzina Pazurów pogrążona w żałobie. Rozrywający serce komunikat przekazała Dorota Chotecka

Nie żyje Jadwiga Pazura

Nie żyje Jadwiga Pazura

Nie żyje Jadwiga Pazura. Mama Radosława i Cezarego Pazurów zmarła 13 stycznia. Smutne wieści dopiero dzisiaj przekazała jej synowa Dorota Chotecka.

Cezary Pazura to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Od około 35 lat jest aktywny zawodowo. Do najważniejszych ról w jego aktorskiej karierze należą występy w filmach takich jak Psy, Polska śmierć, Psy 2. Ostatnia krew, Nic śmiesznego, Tato, Kiler, Sara, Szczęśliwego Nowego Jorku, Sztos, Kiler-ów 2-óch, Chłopaki nie płaczą, E=mc², Kariera Nikosia Dyzmy, Psy 3., W imię zasad, czy Pitbull. Ostatni pies. Do tego niezliczone wcielenia na deskach teatrów czy występy kabaretowe.

Aktorem jest też jego młodszy brat Radosław Pazura. Zaistniał w wielu serialach, filmach i produkcjach telewizyjnych, ale doskonale sprawdza się również w dubbingu. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak Szwadron, Sfora, Sęp, Fałszerze. Powrót Sfory, M jak miłość, Fala zbrodni, Defekt czy Ranczo Wilkowyje. Brał udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Niestety w sobotę bardzo smutne wieści przekazała żona Radosława, także aktorka Dorota Chotecka. Panowie są pogrążeni w żałobie.

Rodzina Pazurów pogrążona w żałobie

Mieszkańcy Niewiadowa, niewielkiej wsi położonej w powiecie tomaszowskim, doskonale znają nazwisko Pazura. Zdzisław Pazura przed laty uczył w tutejszej szkole śpiewu i prowadził amatorski teatr. Jego synowie Cezary i Radosław talent odziedziczyli po ojcu. Uwielbiał grać.

Cezary był oczkiem w głowie Jadwigi, wymodlonym dzieckiem, któremu poświęcała każdą wolną chwilę. Niczego mu nie brakowało. Oprócz rodzeństwa. Miesiąc przed siódmymi urodzinami na świecie pojawił się Radosław.

Niestety w sobotę media obiegły smutne wieści, Mama dwóch wybitnych polskich aktorów: Cezarego i Radosława zmarła niespodziewanie 13 stycznia 2023 roku. O odejściu kobiety dopiero teraz poinformowała jej synowa i żona Radosława Pazury – Dorota Chotecka.

Dziele się z Wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia Mamo. Od tej chwili nasze życie sie zmienia, ale sie nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni… Opiekuj sie nami tam z góry – napisała.

Pod postem nie brakuje wyrazów współczucia. Do kondolencji dołącza redakcja Jastrząb Post.


Nie żyje Jadwiga Pazura

Nie żyje Jadwiga Pazura

Cezary Pazura, Radosław Pazura

Cezary Pazura, Radosław Pazura

Cezary Pazura, Edyta Pazura, Radosław Pazura, Dorota Chotecka

Cezary Pazura, Edyta Pazura, Radosław Pazura, Dorota Chotecka

Komentarze

 • Danuta pisze:

  To ich życie i żałoba

 • Gość pisze:

  Zapomnieliście jeszcze podać numery obuwia wszystkich, żenada !!!!

  • TINA pisze:

   Po co się tu udzielasz skoro potrafisz tylko krytykować

  • Gośćmaja pisze:

   Tak to już się utarlo, że i smutne i radosne fakty z życia znanych aktorów, piosenkarzy itp. są podawane do wiadomości publicznej. Nie będę oceniałem czy słuchawki żnie czy nie, ale jeśli już czytam, to wolę te radosne wieści. Współczuję panom Pazurom. A ciebie jeśli to tak irytuje , to po co czytasz? Nie uważasz, że ten twój komentarz jest chamski. Jesteś tak sfrustrowana czy sfrustrowany że nie o tobie pisz? Trzeba było coś w życiu osiągnąć żeby pisano.

  • Kazamator pisze:

   Kazał sprzedajny Czaruś sie zaszczepić
   I życie toczy sie dalej

 • Gość pisze:

  Tragedia, ta Edytka to sucz, zimna i wyrachowana, jak nie nie wstyd!? Ani słowa o takiej stracie, tylko ciągle materializm, kult ciała, podróże ehh
  Żal Cezarego dla takiej..

 • Ewa pisze:

  Wyrazy współczucia dla całej rodziny ale wieniec słaby ja takiego bym nie odebrała z kwiaciarni

  • Bea pisze:

   I po co taki nieuprzejmy komentarz, po co wciśnięte te 3 grosze o wieńcu. Naprawdę niestosowna wypowiedź

 • Anka pisze:

  Ja bardzo lubie pania Dorote piekne slowa napisala az mi sie moja mama przypomni aka a tescowa niech wspoczywa w pokoju

 • Gość pisze:

  Komu rozerwało serce?

 • Gość pisze:

  A Edytka prosto po pogrzebie poleciała do Dubaju

  • Gość pisze:

   Tragedia, ta Edytka to sucz, zimna i wyrachowana, jak nie nie wstyd!? Ani słowa o takiej stracie, tylko ciągle materializm, kult ciała, podróże ehh
   Żal Cezarego dla takiej..

 • Gość pisze:

  A starszy syn dotarł??

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×