Nie żyje Krzysztof Zalewski. Smutne wieści przekazał Zbigniew Boniek

Nie żyje Krzysztof Zalewski

Nie żyje Krzysztof Zalewski

Nie żyje Krzysztof Zalewski, ojciec reprezentanta Polski i pomocnika AS Romy Nicoli Zalewskiego. Wiek i przyczyny śmierci.

Nie żyje Krzysztof Zalewski. Tragiczne wieści przekazał w piątkowe popołudnie były prezes PZPN Zbigniew Boniek Na Twitterze.

Był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi kilka dni temu, jak mi jest przykro Drogi Krzysztofie. RIP – napisał.

Nie żyje Krzysztof Zalewski. Wiek i przyczyny śmierci

Krzysztof Zalewski, ojciec Nicoli Zalewskiego od dłuższego czasu był ciężko chory.

Mam najcięższą formę raka. Niestety, to nowotwór galopujący, z przerzutami. Po sześciu miesiącach chemioterapii było dobrze, później miałem zapaść i w ostatniej chwili mnie „wyciągnęli”. Niedawno po prostu przestałem oddychać i było naprawdę groźnie – opowiadał mężczyzna w rozmowie z WP SportoweFakty.

Mimo to ze wszystkich sił wspierał swojego syna w drodze do reprezentacji Polski. Nicola został powołany przez Paulo Sousę na zgrupowanie przed spotkaniami z Albanią, San Marino oraz Anglią.

Tuż przed śmiercią Krzysztof Zalewski miał okazję obejrzeć na żywo debiut syna Nicoli Zalewskiego w reprezentacji Polski. Pojawił się na wrześniowym spotkaniu eliminacji mistrzostw świata w Katarze z San Marino. Polacy wygrali to spotkanie w Serravalle 7:1. Nicola pojawił się na boisku w 66. minucie i zaliczył asystę przy jednej z bramek Adama Buksy. Pan Krzysztof nie ukrywał dumy i szczęścia.

Nawet w najskrytszych marzeniach nie myślałem, że Nicola może zadebiutować w kadrze w wieku 19 lat. Kiedyś, może, powoli tak. Ale że aż tak szybko i tak dobrze? Nie spodziewałem się tego – wyznał po tamtym spotkaniu.

Niestety nie będzie mu dane obserwować rozwoju kariery syna.

Rodzinie i przyjaciołom serdecznie współczujemy.

 


Nie żyje Krzysztof Zalewski

Nie żyje Krzysztof Zalewski

Nie żyje Krzysztof Zalewski

Nie żyje Krzysztof Zalewski

Nie żyje Krzysztof Zalewski, ojciec Nicoli Zalewskiego

Nie żyje Krzysztof Zalewski, ojciec Nicoli Zalewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×