Szukaj

Nie żyje 21-letnia wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej

Kacper Wielusiński nie żyje

Kacper Wielusiński nie żyje

Kacper Wielusiński nie żyje. 21-letni gitarzysta zespołu Anotherland zmarł po kilku dniach walki z chorobą. Współpracował z takimi zespołami jak Happysad i Tabu. Co się stało?

To wyjątkowo przykry dzień dla fanów polskiego rocka. Młody gitarzysta, Kacper Wielusiński, zmarł po kilku dniach ciężkiej walki z chorobą. Miał tylko 21-lat i nazywany był nadzieją polskiej muzyki. Współpracował z Happysad i Tabu, miał tysiące fanów. Nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną śmierci – na stronie zespołu Anotherland, z którym Kacper grał od lat, pojawiło się oficjalne oświadczenie potwierdzające smutną informację:

Z ogromnym smutkiem i żalem musimy poinformować, że wczoraj o godzinie 8:50, po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel i brat Kacper Wielusiński. Świetny gitarzysta, wspaniały muzyk, wielki artysta i przede wszystkim cudowny człowiek.
Kacper współtworzył z nami zespół Anotherland od początku jego istnienia. Dane nam było zagrać razem dziesiątki koncertów w niemal całej Polsce. Przeżyliśmy niezliczone ilości fantastycznych momentów – zarówno w procesie twórczym, jak i prywatnie. Trudno nam pogodzić się z tą ogromną dla nas stratą. Wszystkich, którzy będą chcieli osobiście pożegnać Kacpra poinformujemy o terminie uroczystości pogrzebowych niebawem. Jednocześnie prosimy o uszanowanie spokoju rodziny Kacpra oraz otoczenia ich ciepłem i modlitwą.
Do zobaczenia kochany po drugiej stronie!

Uroczystości pogrzebowe Kacpra odbędą się 19 stycznia o 11:30 w Białobrzegach nad Pilicą.

Rodzinie i fanom serdecznie współczujemy.

Kogel Mogel 3: Ilona Łepkowska zdradza co się stało z mężem Kasi – grający go aktor nie żyje [WIDEO]

Paweł Adamowicz nie żyje. Nożownik usłyszał zarzuty

Nie żyje gwiazda „Doktor Quinn”. Przegrała walkę z chorobą


Kacper Wielusiński nie żyje

Kacper Wielusiński nie żyje

Kacper Wielusiński nie żyje

Kacper Wielusiński nie żyje

Kacper Wielusiński nie żyje

Kacper Wielusiński nie żyje

×