Tragedia w świecie modelingu. Nie żyje Jeremy Ruehlemann. Miał tylko 27 lat

Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Nie żyje Jeremy Ruehlemann. Znany na całym świecie model miał zaledwie 27 lat. Co było przyczyną przedwczesnej śmierci mężczyzny?

Jeremy Ruehlemann urodził się w New Jersey w USA. Na koncie miał wiele współprac, w tym z projektantami, takimi jak Perry Ellis, Superdry, Tommy Hilfiger i John Varvatos. Jego ujęcia zdobiły okładki prestiżowych magazynów. GQ i Playhouse – to tylko najpopularniejsze z nich. Profil gwiazdora na Instagramie śledziło blisko 80 tysięcy osób.

22 stycznia media obiegła smutna informacja: dobrze zapowiadający się model zmarł w wieku zaledwie 27 lat.

Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Jako pierwszy wiadomość o śmierci młodego mężczyzny przekazał projektant mody Christian Siriano.

Nigdy nie publikuję takich rzeczy, ale strata przyjaciela o tak pięknej duszy jest bardzo trudnym doświadczeniem. To dla Jeremy’ego, najpiękniejszego mężczyzny, który dawał tyle miłości każdemu, kogo spotkał, bez względu na wszystko. Był moją muzą, zawsze będzie. Inspirował mnie i będę go kochał na zawsze. Przesyłam miłość wszystkim, którzy stracili kogoś ważnego. Wierzę, że jeszcze się spotkamy, ale jedyne czego pragnę teraz, to jeszcze raz się do niego przytulić – napisał mężczyzna.

Jason Kanner, agent reprezentujący Jeremy’ego, potwierdził tę wieść.

Jeremy zawsze pozostał autentyczny, żył w zgodzie ze sobą. Prawdziwa sól ziemi. (…) Był jedyny w swoim rodzaju. Jeremy, będzie nam Cię brakować – przekazał, prosząc fanów o to, aby pomodlili się w intencji modelka i jego rodziny.

Hołd przyjacielowi oddała także koleżanka po fachu, Lexi Wood.

Jeśli mnie znacie, wiecie, jak bardzo kochałam Jeremy’ego. Nie mogę opisać, jak magicznym był człowiekiem. Poznaliśmy się, kiedy miałam 15 lat i od tamtego czasu wiedziałam, że moje serce będzie pełniejsze, że znalazłam bratnią duszę, najlepszego przyjaciela, wsparcie, rodzinę, światło, miłość, bliźniaka. Mogłabym tak wymieniać długo, tak bardzo był wyjątkowy – wspomniała łączącą ich relację.

Jeszcze 3 dni temu na profilu modela na Instagramie pojawiło się jego zdjęcie dla marki Tommy Hilfiger.

Przyczyna zgonu jeszcze nie została podana do wiadomości publicznej.

Ten zgon zasmucił nie tylko fanów mody.


Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Nie żyje Jeremy Ruehlemann

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×