Nie żyje gwiazda „Zbuntowanego Anioła”. Aktor przegrał walkę z koronawirusem. Fani i gwiazdy serialu płaczą

Nie żyje aktor Zbuntowanego Anioła

Nie żyje aktor Zbuntowanego Anioła

Nie żyje jedna z gwiazd hitowego serialu Zbuntowany Anioł. Aktor odszedł po krótkiej walce z koronawirusem. Ile miał lat?

Zbuntowany Anioł to serial, który po ponad 20. latach od premiery wciąż przyciąga przed ekrany tysiące osób. Fani doskonale pamiętają zwariowane losy Iva i Milagros, którzy na przekór wszystkim chcieli być razem, a Natalia Oreiro i Facundo Arana stali się ulubieńcami widzów. Niestety fanów produkcji doszły smutne wieści. Nie żyje jeden z aktorów. W sieci żegnają go przyjaciele. Przegrał walkę z koronawirusem.

Nie żyje aktor Zbuntowanego Anioła

Odtwórca jednej z ról w kultowym Zbuntowanym Aniele zmarł 1 sierpnia po krótkiej walce z COVID-19, w wieku 78 lat. Renni na początku czerwca tego roku otrzymał wynik dodatni testu na obecność wirusa. Niestety choroba postępowała, a płuca zaatakował rozległy stan zapalny. W szpitalu w Argentynie spędził ostatnie dwa miesiące życia. Był zaszczepiony przeciwko COVID-19.

Polscy widzowie pamiętają go głównie dzięki roli ogrodnika Ramona, mężczyzny zakochanego w kucharce i ojca pokojówki Adeline. W pamięci fanów serialu zapisał się jako dobry duch w domu rodziny DiCarlo, który nie szczędził ojcowskich uczuć nawet głównej bohaterce Milagros.

Na Instagramie pożegnał go między innymi Facundo Arana, odtwórca Ivo, głównej roli męskiej w produkcji.

Drogi Gino, człowiek, który nie znał zła. Czysta hojność. Wspaniały towarzysz i wielki przyjaciel, byłeś najbardziej lojalny ze wszystkich… Spoczywaj w Pokoju, Drogi Tano. Cały świat będzie za tobą tęsknił – napisał.

Mało kto jednak wie, że kariera Gino Renni rozwijała się na długo, zanim producenci zatrudnili go na planie argentyńskiego serialu. W latach 60., urodzony we Włoszech artysta spełniał się jako piosenkarz i miał na swoim koncie sporo sukcesów, w tym występy na żywo z profesjonalną orkiestrą.

Producenci filmowi szybko dostrzegli jego aktorski potencjał, dzięki czemu mógł rozwijać talent w serialach. Jego śmierć wstrząsnęła fanami na całym świecie.


Gino Renni nie żyje

Gino Renni nie żyje

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf niektórzy nie mieli tyle szczęścia kazdemu takiego wieku a jak to auto po uderzeniu w drzewo po rozcieciu strazaków i zajeb..niu radia i kół na taczce do polaczkow jeszcze bedzie z tego golf i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×