Nie żyje 22-letnia gwiazda. Nieoficjalne przyczyny śmierci są bardzo drastyczne

Emani 22 nie żyje

Emani 22 nie żyje

Emani 22 nie żyje. Zmarła popularna wokalistka R&B, która miała zaledwie 22 lata. Tragiczną wiadomość przekazał jej kolega z branży. Gwiazdę żegnają przyjaciele oraz fani.

W ostatnim czasie coraz częściej media obiegają tragiczne wiadomości o śmierci cenionych artystów. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca pożegnaliśmy: Izabelę Pieczarę, Sarah Harding, Tomasza Knapika, Wiesława Gołasa, Barta Sosnowskiego, Jorge Sampaio, Krystynę Kołodziejczyk, Zofię Bielewicz, Marzennę Kuchennych rewolucji, Bezczela, Willego Garsona, Krzysztofa Zalewskiego i Michaela Tylo, a to nie koniec czarnej serii. 14 października producent J Maine potwierdził, że Emani 22 nie żyje.

Emani 22 była cudowną osobą, która dosłownie rozjaśniła każdy pokój, w którym się znajdowała – powiedział magazynowi People.

Emani 22 nie żyje

Gwiazda zmarła, mając zaledwie 22 lata. Przyczyna śmierci nie jest na razie znana, jednak portal Page Six dotarł do informacji, jakoby miała zginąć w wypadku samochodowym.

Wieść o tym, że wokalistka nie żyje, bardzo poruszyła wspomnianego wcześniej producenta. W rozmowie z People zdradził, że wspólnie pracowali nad jej ostatnim projektem muzycznym i doskonale się rozumieli.

Pracowałem z nią nad muzyką i pomogłem złożyć jej ostatni projekt, którym był The Color Red. Sposób, w jaki pracowaliśmy razem, był łatwy, po prostu się rozumieliśmy.

W dalszej części wypowiedzi przyznał, że nie umie pogodzić się z jej odejściem.

Bardzo boli świadomość, że ostatni raz, kiedy ją widziałem, był naprawdę ostatnim razem, gdy się spotkaliśmy. Uważałem ją za młodszą siostrę. Będę za nią tęsknić i nigdy o niej nie zapomnę. Zawsze będę myślał o wspaniałych chwilach, jakie spędziliśmy – dodał.

22-latkę żegnają również koledzy z branży. 18-letni raper Bhad Bhabie opublikował w social mediach serię postów, w których przyznał, że traktował ją jak członka rodziny.

Nawet nie wiem, co powiedzieć… To nawet nie wydaje się prawdziwe. Spędzałam z tobą czas prawie codziennie. Nauczyłaś mnie tak wielu rzeczy. Jesteś moją inspiracją w wielu kwestiach (włosów, paznokci, stylizacji itp.), moją starszą siostrą. Będę za Tobą bardzo tęsknić.

Kim była Emani 22?

Niewiele wiadomo na temat wokalistki, jednak pewne jest to, że jej największą pasją była muzyka. Trzy lata temu udało jej się wypłynąć na szerokie wody i w krótkim czasie rozpoczęła prace nad swoją pierwszą EP-ką. Udzieliła wówczas wywiadu dla portalu Voyagela, w którym zdradziła, że od dziecka marzyła o wielkiej karierze.

Jestem 19-letnią artystką. Całe moje życie, sztuka i wyrażanie siebie były dla mnie wszystkim. Tak więc, odkąd byłam młodsza, codziennie szukałam sposobów na dzielenie się swoimi przemyśleniami i wizjami lub po prostu na urzeczywistnianie ich w jakiś sposób. Uwielbiam tworzyć muzykę, a za jej pośrednictwem opowiadam o rzeczach, przez które przechodzę io rzeczach, które czuję. Chcę to ludziom pokazać i chcę, żeby oni też to poczuli. Chcę inspirować moich słuchaczy. Chcę pokazać ludziom, jak widzę rzeczy – jak je słyszę. Swoją pasję wkładam w pisanie i muzykę, a to wszystko jest dla mnie ważne, od każdego uderzenia do ostatniego szumu.

Emani 22 ma na swoim koncie kilka przebojów, wśród których dużą popularnością cieszą się utwory Feelings Closer. Poniżej możecie posłuchać jednego z nich.

 


Emani 22 nie żyje

Emani 22 nie żyje

Emani 22 nie żyje

Emani 22 nie żyje

Emani 22 nie żyje

Emani 22 nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×