Nie żyje gwiazda Warsaw Shore. Tragiczne okoliczności śmierci 24-latka

Warsaw Shore

Warsaw Shore

Nie żyje uczestnik 15. edycji Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy. Informacje o śmierci 24-latka potwierdziła produkcja. Jakie są przyczyny?

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, to program typu reality show, emitowany na antenie MTV Polska od 10 listopada 2013. Format oparty jest na amerykańskiej Ekipie z New Jersey. Pojawiła się w nim cała masa osób, które dzięki niemu zyskały popularność. W 15. sezonie pojawił się tam Dominik Raczkowski. Niestety media obiegły wieści o śmierci 24-latka. Co się stało?

Nie żyje Dominik Raczkowski z Warsaw Shore

Dominik Raczkowski z Warsaw Shore miał być potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych w sobotę 19 marca. Plotek podaje, że takie informacje zostały zamieszczone przez jego przyjaciół na Instagramie.

Profil Dominika w niedzielę 20 marca wieczorem był już zamknięty. Na czarno-białym zdjęciu widniała czarna żałobna wstęga. W podpisie znajdował się jedynie napis Katowice, a także data urodzin i śmierci [*] 10.06.1998r – 20.03.2022r.

Według informacji portalu przyjaciele Raczkowskiego twierdzą, że po zdarzeniu Dominik się z nimi kontaktował, ale po wypadku miał trafić do szpitala i być operowany.

Dominik dał nam telefon i powiedział, żebyśmy coś napisali do jego rodziny i poinformowali was co się dzieje w razie czego, i mówili na bieżąco, jaka jest sytuacja. Chyba ma złamaną rękę, jest poobdzierany, obolały i nie czuje nic od pasa w dół i niebezpiecznie mu ciśnienie urosło, przez to słabo się poczuł – mieli pisać.

W nocy z 19 na 20 marca relacjonowali:

[…] dwukrotnie był reanimowany, uszkodzony kręgosłup, pęknięta czaszka. Lekarze walczą. Operacja trwa. Trzymamy kciuki.

Lekarzom nie udało się uratować życia Dominika Raczkowskiego. Informację o jego śmierci potwierdził w mediach społecznościowych oficjalny profil Warsaw Shore.

Do tych wiadomości odniosła się także Ewa Piekut, jedna z uczestniczek kontrowersyjnego reality-show. Napisała, że nie zna przyczyn śmierci Dominika. Poprosiła również o uszanowanie rodziny i bliskich mężczyzny:

Kochani, mam takie same informacje na temat śmierci Dominika jak i wy. Z mojej strony proszę abyście uszanowali rodzinę i bliskich, którzy potrzebują teraz spokoju – napisała w relacji.

Kim był Dominik Raczkowski?

Dominik Raczkowski był jednym z uczestników kontrowersyjnego reality-show Warsaw Shore. 24-latek dołączył do ekipy z Warszawy w 15. sezonie, który był emitowany rok temu na antenie MTV.

Dominik na co dzień mieszkał w Bielsko-Białej. Był przedsiębiorcą, ale oprócz tego uwielbiał sport.


Nie żyje Dominik Raczkowski z Warsaw Shore

Nie żyje Dominik Raczkowski z Warsaw Shore

Nie żyje Dominik Raczkowski z Warsaw Shore

Nie żyje Dominik Raczkowski z Warsaw Shore

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×