Nie żyje gwiazda „Mam talent!”. Był legendą programu. Został znaleziony martwy we własnym mieszkaniu

Nie żyje David J. Watson

Nie żyje David J. Watson

Nie żyje uczestnik Mam talent!. Mężczyzna był rekordzistą jeśli chodzi o udział w show.  Jakie są przyczyny śmierci 62-latka?

Mam talent! to program bardzo lubiany przez widzów. W Polsce pojawił się na antenie w 2008 roku. Jesienią wyemitowany został trzynasty sezon. W porównaniu do poprzednich edycji zmienił się skład jury. Miejsce Agustina Egurroli, który rozpoczął współpracę z TVP, zajął Jan Kliment, tancerz, któremu popularność przyniósł udział w programie Taniec z gwiazdami. 

Pojawił się też nowy współprowadzący. Przez lata u boku Marcina Prokopa pojawiał się Szymon Hołownia. Dziennikarz związał drogę zawodową z polityką. W trzynastym sezonie jego miejsce zajmie Michał Kempa, komik i stand-uper. Mężczyzna na temat swojej nowej roli wypowiedział się na antenie śniadaniówki TVN-u. Nie powstrzymał się od żartów.

Program zakończył się zwycięstwem tancerza Krzysztofa Jarosa. Nie zabrakło wielkich emocji, które od lat wzbudza show. Zresztą nie tylko w Polsce. Mam talent! jest znany i uwielbiany przez widzów w wielu krajach. Ma stałe grono sympatyków w Wielkiej Brytanii, którzy właśnie zostali poinformowani, że niezwykły uczestnik wielu edycji nie żyje.

Nie żyje David J. Watson

Nie żyje David J. Watson. Mężczyzna wielokrotnie brał udział w brytyjskim Mam talent!. O śmierci uczestnika poinformowano na Twitterze programu.

Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o śmierci Davida J. Watsona. David był bardzo lubianą częścią «Mam talent». Co roku wnosił radość i serce do naszego programu. Przesyłamy kondolencje wszystkim jego przyjaciołom i rodzinie – napisano.

David Watson przez dłuższy czas nie odbierał telefonów ani nie reagował na wiadomości od bliskich. Został znaleziony we własnym mieszkaniu w Altrincham. Do tej pory nie są znane przyczyny jego śmierci. Śledczy wykluczyli jednak samobójstwo oraz udział osób trzecich.

Kim był David J. Watson?

David J. Watson był wielki entuzjastą talent show. Po raz pierwszy pojawił się w 2. edycji brytyjskiego programu Mam Talent! w 2008 r. Parodiował wówczas znane osobistości. Nie wzbudził jednak wówczas zachwytu jurorów. Powrócił do programu w 2013 r. i od tego czasu wystąpił w każdej kolejnej edycji. 12 raz prezentował na scenie programu swoje talenty: wykonywał magiczne sztuczki, przebierał się oraz parodiował.

Po prostu uwielbiam być w tym programie. Czuje się dobrze w telewizji, ponieważ jestem rozpoznawalny w Trafford Center i ludzie proszą mnie o selfie. Jestem zachwycony z tego powodu – mówił w jednym z wywiadów.

Mimo wielkiej sympatii widzów David J. Watson ani razu nie zdobył głosów oceniających w programie występy uczestników jurorów. Dopiero gdy wziął udział w Mam talent! po raz ostatni przeszedł do drugiego etapu. Prywatnie 62-latek pracował w brytyjskiej służbie zdrowia.


David J. Watson nie żyje

David J. Watson nie żyje

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko do 60 do 80 a nie 100 ku..wa to nie są negocjacje a mnie tam na źyc4u nie zaleźy byle do 200 no chodź malenka nie opieraj sie bo i tak pójdziesz z Bogiem pod ręke tylko niech najpierw d..pe i zęby umyje ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×