Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

Zdjęcie (1) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[1/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (2) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[2/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (3) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[3/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (4) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[4/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (5) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[5/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (6) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[6/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (7) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[7/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (8) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[8/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (9) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[9/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Zdjęcie (10) Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

[10/10] Nie żyje córka Ashleya Caina

Komentarze

×