Szukaj

Ogromna tragedia znanego piłkarza. Jego 8-miesięczna córeczka nie żyje. „Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku”

Nie żyje córka Ashleya Caina

Nie żyje córka Ashleya Caina

Śmierć ośmiomiesięcznej córeczki znanego piłkarza wstrząsnęła fanami sportowca. Ojciec pożegnał ją rozrywającym serce wpisem.

Śmierć dziecka zaburza naturalny porządek świata. Jest wbrew wszelkim prawom natury. Nie ma nawet odpowiedniego słowa, które określałoby uczucia rodzica po stracie potomka.

Kiedy odchodzi maluch, którego dotknęła śmiertelna choroba, tragedia wydaje się jeszcze większa. Mnożą się pytania o sens cierpienia niewinnej istoty.

Niewyobrażalna strata dotknęła właśnie byłego piłkarza angielskiego Coventry City i uczestnika brytyjskiego reality show Ex na plaży. Ashley Cain pożegnał swoja ośmiomiesięczną córeczkę. Azaylia zmarła 25 kwietnia. Przegrała walkę z białaczką.

Nie żyje córeczka Ashleya Caina. Miała zaledwie 8 miesięcy

Córka Ashleya Caina chorowała na białaczkę. Choroba postępowała tak szybko, że nawet mimo zebrania funduszy na leczenie, było już za późno na ratowanie maleństwa. Dziewczynka zmarła 25 kwietnia. Niecałe dwa tygodnie wcześniej została wypisana ze szpitala.

O jej śmierci piłkarz poinformował na Instagramie.

Spoczywaj w raju, księżniczko. Zawsze będę miał cię w sercu, aż w końcu przytulę cię ponownie w niebie.

Jakiś czas potem napisał obszerny, rozrywający serce post. Oddał w nim hołd maleńkiej córeczce.

Moje serce rozleciało się na kawałki. Sprawiłaś, że moje życie nabrało sensu, twarz uśmiechu, a serce przepełniło się dumą i miłością. Nie umiem umieścić w słowach mojego bólu i smutku, nie ma odpowiednich słów, które mogłyby to opisać. Kocham cię każdą krztyną mojego ciała i już za tobą tęsknię. Dzięki tobie stałem się lepszym człowiekiem.

Przyznał, że przez osiem miesięcy życia dziewczynki nauczył się więcej, niż przez wszystkie swoje lata, a jej obecność w jego życiu zmieniła go na zawsze.

W ciągu tych ośmiu miesięcy nauczyłem się więcej, niż przez całe swoje życie. (…) Mogę ci obiecać, że pamięć o tobie nie zginie. (…) Czuję dumę, że mogę być twoim ojcem. Przeszedłbym przez ten ból jeszcze kilka razy, ponieważ w ciągu tych ośmiu miesięcy dałaś mi coś, co będzie żyć we mnie wiecznie.

Brak słów, żeby opisać tragedię rodziców po śmierci dziecka. Zewsząd płyną kondolencje, do których się przyłączamy.


Nie żyje córka Ashleya Caina

Nie żyje córka Ashleya Caina

Nie żyje córka Ashleya Caina

Nie żyje córka Ashleya Caina

Nie żyje córka Ashleya Caina

Nie żyje córka Ashleya Caina

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×