Autor przeboju „Wonderful life” nie żyje

Black nie żyje

Black nie żyje

Wokalista Black nie żyje – na co zmarł?

To kolejna smutna wiadomość w ostatnim czasie. Na skutek obrażeń powstałych po wypadku samochodowym zmarł wokalista Black, znany z przeboju lat 80. – Wonderful life.

Black, a tak naprawdę Colin Vearncombe od 10 stycznia przebywał w stanie śpiączki. To właśnie tego dnia trafił do szpitala na skutek wypadku samochodowego, do którego doszło, gdy jechał na lotnisko Cork, skąd miał odlecieć do Edynburga. Wokalista doznał poważnych obrażeń głowy. Jego stan lekarze określali jako krytyczny, ale stabilny.

Colin nigdy nie odzyskał przytomności po wypadku samochodowym. Zmarł w spokoju otoczony przez rodzinę, która śpiewała mu w jego ostatnich chwilach – czytamy w oświadczeniu na Facebooku

Pogrzeb wokalisty ma mieć charakter prywatny, ale przedstawiciele Blacka mówią, że planowana jest specjalna ceremonia w Liverpoolu, na której fani będą mogli oddać mu hołd. Mieszkający na co dzień w Irlandii Black popularność zdobył w połowie lat 80. za sprawą piosenek Wonderful Life i Sweetest Smile. Jego debiutancki album na całym świecie rozszedł się w nakładzie ponad 1,5 mln egzemplarzy.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×