Szukaj

Joanna Kulig w żałobie. Nie żyje bardzo bliska jej osoba. Aktorka nie zdążyła zobaczyć jej przed śmiercią

Joanna Kulig w żałobie

Joanna Kulig w żałobie

Joanna Kulig w żałobie. Nie żyje bardzo bliska jej osoba. Gwiazda przeżywa rodzinny dramat.

Joanna Kulig robi imponującą karierę, a każda produkcja z jej udziałem jest gwarancją sukcesu. Już dwukrotnie otrzymała nagrodę Orła. Po raz pierwszy za drugoplanową rolę w filmie Sponsoring, kolejną natomiast za główną rolę w filmie Zimna Wojna. Po sukcesie drugiej produkcji aktorka została zasypana kolejnymi propozycjami pracy i zyskała uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Podczas promocji zamieszkała w Los Angeles. Później przeniosła się do Francji, gdzie kręciła serial dla Netflixa The Eddy.

Nie było to łatwe dla młodej mamy, ale na szczęście potem znalazła czas na to, żeby w pełni skupić się na życiu prywatnym. Niestety właśnie doszły wieści o rodzinnej tragedii gwiazdy.

Joanna Kulig w żałobie

Joanna Kulig musi zmierzyć się z osobistą tragedią. Dobry Tydzień podaje, że jej ukochana babcia Helena przegrała walkę z chorobą. Aktorka była bardzo mocno z nią związana. Z powodu pandemii ograniczała się jedynie do rozmów telefonicznych z seniorką, bo nie chciała narażać babci na zakażenie.

Od dłuższego czasu planowała odwiedzić ją z synkiem Jasiem, ale już niestety nie zdążyła. Pani Helena była największą fanką wnuczki. Zresztą aktorka niejednokrotnie podkreślała, że to po ukochanej babci odziedziczyła talent wokalny.

Zawsze przepięknie śpiewała. Kiedy jeździłam do niej do Grybowa, to napełniała mnie fantastycznymi inspiracjami twórczymi – mówiła w jednym z wywiadów aktorka.

Pani Helena była dla Joanny Kulig wzorem także jako kobieta i matka, ponieważ wychowała siedmioro dzieci.

Jak sama zostałam mamą, to pomyślała sobie o jej trudzie i o tym, że jest wspaniałą osobą. Pomyślałam sobie, że zadedykuję jej nagrodę – mówiła podczas gali Orły 2019.

Joannie Kulig i jej rodzinie składamy wyrazy współczucia.


Joanna Kulig – Paszporty Polityki 2020

Joanna Kulig – Paszporty Polityki 2020

Marta Kuligowska – Paszporty Polityki 2020

Marta Kuligowska – Paszporty Polityki 2020

Joanna Kulig - Vogue Poland - świąteczny toast

Joanna Kulig - Vogue Poland - świąteczny toast

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×