Andrzej Przeradzki nie żyje. Mąż Magdy Umer zmarł po długiej walce z chorobą

Krystyna Janda zdruzgotana, nie żyje mąż Magdy Umer

Krystyna Janda zdruzgotana, nie żyje mąż Magdy Umer

Andrzej Przeradzki nie żyje. Był mężem Magdy Umer. Przez ostatni czas walczył z chorobą. Zmarł w wieku 70 lat. O jego śmierci poinformowała Krystyna Janda.

Zmarł Andrzej Przeradzki, mąż artystki Magdy Umer. O jego śmierci poinformowała Krystyna Janda.

Andrzej Przeradzki nie żyje. Pożegnała go Krystyna Janda

Magda Umer jest przyjaciółką aktorki. Krystyna Janda zamieściła wpis, w którym wspomina zmarłych Zuzannę Łapicką i męża przyjaciółki, Andrzeja Przeradzkiego.

Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer. Po drodze choroby i smutki wśród przyjaciół i znajomych, na dokładkę to wszystko, co dzieje się dookoła w kraju. Ciężka sytuacja starych aktorów i z leczeniem i z dniem codziennym. Bezbronność i bezradność – napisała na swoim profilu.

Syn Magdy Umer, Franciszek, opublikował długi, wzruszający pożegnalny wpis, w którym opisuje ostatnie dni ojca, ale też przebija z niego uczucie, jakie było w rodzicie. Wyznał, że 25 listopada ojciec był reanimowany.

Pani doktor, która zajmowała się tobą w tym ostatnim miesiącu, chyba też nie mogła się z Tobą rozstać, bo w poniedziałek po ósmej postanowiła podjąć reanimację. I tak przed dziewiątą znowu byłeś żywy. Z pomocą respiratora i reszty – wyznał we wpisie Franciszek.

Kim był Andrzej Przeradzki?

Andrzej Przeradzki był mężem znanej artystki Magdy Umer. Był inżynierem i przedsiębiorcą. Jego największą pasją było nurkowanie. Udaru doznał sześć lat temu podczas pobytu w Egipcie. Od tamtej pory przeżył jeszcze dwa wylewy. Cały czas był pod opieką lekarzy i rodziny.

Rodzinie i przyjaciołom Andrzeja Przeradzkiego składamy serdeczne kondolencje.

Zobacz: Nie żyje gwiazda „Masterchefa”: „Utraciliśmy prawdziwą legendę”


Magda Umer i Krystyna Janda

Magda Umer i Krystyna Janda

Magda Umer i Krystyna Janda

Magda Umer i Krystyna Janda

Magda Umer i Krystyna Janda

Magda Umer i Krystyna Janda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×