Szukaj

Beata Kozidrak poinformowała o śmierci mamy. Piękne słowa pożegnania. Serce pęka

Alicja Kozidrak nie żyje

Alicja Kozidrak nie żyje

Beata Kozidrak pogrążona w żałobie. Przekazała bardzo smutne wieści. Jej wpis na Instagramie rozrywa serce. Fani spieszą ze słowami otuchy.

Beata Kozidrak na Instagramie przekazała bardzo smutne wieści. Nie żyje jej matka, Alicja. Wokalistka zamieściła rozrywający serce wpis. Powszechnie wiadomo, że była bardzo związana z matką.

Nie żyje matka Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak była bardzo związana ze swoją matką. W wywiadach niejednokrotnie to podkreślała. Miała w matce wielkie wsparcie w najtrudniejszych momentach swojego życia.

To ona pomogła mi przejść przez najtrudniejszy czas w życiu, rozwód. Teraz to ja pomagam mamie. To po niej odziedziczyłam głos, nogi i piegi – mówiła gwiazda.

Niestety pani Alicja kilka lat temu podupadła na zdrowiu, co bardzo martwiło jej córkę. W opiece nad nią wspomagały się razem z siostrą Mariolą. Po śmierci brata z trudem łączyły wszystkie obowiązki. Beata Kozidrak w rozmowie z Życiem na gorąco wyznała, że wspólnie stwierdziły, że 90-latka nie powinna już mieszkać sama. Niestety obie siostry nie były w stanie pogodzić pracy z codzienną opieką nad matką, więc postanowiły, że  kobieta zamieszka w domu spokojnej starości, gdzie w otoczeniu innych osób w podobnym wieku nie będzie czuła się samotna. Był to bardzo trudny krok.

Pani Alicja zgodziła się z decyzją córek, które bardzo często ją odwiedzały. Niestety we wtorek wieczorem Kozidrak przekazała smutne wieści. Jej matka nie żyje.

Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze – talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia.
Kocham Cie Mamo i bardzo tęsknie za Tobą.
Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie.

Fani Beaty Kozidrak ruszyli ze słowami wsparcia. W komentarzach nie brakuje ciepła i zrozumienia. Ogromne wyrazy współczucia z powodu nieodżałowanej straty.


Nie żyje matka Beaty Kozidrak, Alicja

Nie żyje matka Beaty Kozidrak, Alicja

Beata Kozidrak - próby przed sylwestrem, TVN 2019

Beata Kozidrak - próby przed sylwestrem, TVN 2019

Beata Kozidrak w płaczu w kratę

Beata Kozidrak w płaczu w kratę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×