Jaka tragedia! Nie żyje zaledwie 25-letnia córka gwiazdy „Rodziny Soprano”. Osierociła 2-miesięczną córeczkę

25-letnia Odele Ventimiglia nie żyje

25-letnia Odele Ventimiglia nie żyje

Tragedia w rodzinie gwiazdy Rodziny Soprano. Aktor John Ventimiglia pożegnał córkę. Odele miała tylko 25 lat i niedawno została matką. Co się stało?

Rodzina Soprano to produkcja, która zmieniła telewizję. Serial był emitowany od 1999 do 2007 roku. Tematem jest depresja gangstera. Główny bohater, Tony Soprano (James Gandolfini), dostaje ataku paniki, a lekarze mówią, że fizycznie nic mu nie dolega. Udaje się więc do psychiatry, aby dostać leki na depresję. Częścią leczenia są również sesje terapeutyczne, które są o tyle trudne, że Tony nie może opowiadać o szczegółach swojej pracy, gdyż w tej materii terapeutki nie obowiązuje tajemnica lekarska…

Aktorzy, którzy pojawili się w serialu, natychmiast stali się gwiazdami. Wspomniany już James Gandolfini, Lorraine Bracco, Edie Falco, Michael Imperioli, Dominic Chianese, Steven Van Zandt…

Wśród gwiazd był też John Ventimiglia. Aktora dotknęła osobista tragedia. W wieku zaledwie 25 lat zmarła jego młodsza córka. Sama niedawno została mamą.

Nie żyje córka gwiazdy Rodziny Soprano. Miała zaledwie 25 lat

Rodzina aktora Johna Ventimigli pogrążyła się w żałobie. 12 stycznia nagle zmarła 25-letnia Odele. Osierociła 2-miesięczną córkę. Tragiczne wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała mama zmarłej, Belinda Cape:

Jestem załamana, że muszę zamieścić zawiadomienie o pogrzebie naszej ukochanej Odele. Jej siostra Lucinda i ja byłyśmy przytłoczone wiadomościami o wsparciu i miłości, które otrzymaliśmy, a także waszymi wspomnieniami o tym, jak kochana była Odele dla tak wielu osób. Odele pozostawia ogromną dziurę w naszym życiu – napisała na Facebooku.

John Ventimiglia nie odniósł się do śmierci córki. Z kolei siostra zmarłej, Lucinda Ventimiglia, opublikowała pożegnalny wpis.

Słowa nigdy nie wystarczą, by wyrazić żal, który wszyscy odczuwamy. Bardzo kochałam moją młodszą siostrę i spędzę resztę życia, szukając jej we wszystkim. Moja rodzina i ja jesteśmy bardzo wdzięczni za całą opiekę i wsparcie, jakie otrzymujemy w tym niemożliwym czasie – brzmią jej słowa.

Przyczyna śmierci 25-letniej Odele nie została ujawniona. Rodzina wystosowała prośbę do żałobników i osób, które chcą pomóc – założone zostało konto na GoFundMe, na którym można przekazywać datki na rzecz maleńkiej 2-miesięcznej Shiloh, córeczki zmarłej. Fundusze zostaną przezaczone na jej edukację.


25-letnia Odele Ventimiglia nie żyje

25-letnia Odele Ventimiglia nie żyje

25-letnia Odele Ventimiglia nie żyje

25-letnia Odele Ventimiglia nie żyje

Odele Ventimiglia z mamą i starszą siostrą

Odele Ventimiglia z mamą i starszą siostrą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×