Szedł za trumną królowej Elżbiety II, a teraz nie żyje. Miał zaledwie 18 lat! Brytyjczycy wstrząśnięci tragicznymi wiadomościami

Nie żyje 18-latek. Szedł za trumną królowej

Nie żyje 18-latek. Szedł za trumną królowej

Media przekazały smutną wiadomość. Szedł za trumną królowej Elżbiety II, a teraz nie żyje. Miał zaledwie 18 at! Ta śmierć wstrząsnęła Brytyjczykami.

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września w Balmoral w Szkocji. Pogrzeb monarchini odbył się 19 września, a poprzedziły go liczne uroczystości żałobne. W ostatniej drodze władczyni Zjednoczonego Królestwa towarzyszyli najbliżsi, poddani, a także głowy państwa z całego świata.

Wśród żołnierzy biorących udział w uroczystościach był 18-letni gwardzista, który tego dnia pełnił niezwykle ważną rolę, bowiem strzegł trumny Elżbiety II. Tego dnia jego dumny ojciec opublikował nagranie, na którym można było zauważyć kawalerzystów. Nikt się nie spodziewał, że dwa tygodnie później jego także pożegnają.

Nie żyje 18-letni gwardzista, który strzegł trumny Elżbiety II

Brytyjskie media przekazały informację o śmierci Jacka Burnella Williamsa. 18-latek zmarł nagle w środę 18 września w koszarach w Londynie. Na miejscu natychmiast pojawiła się policja i medycy. Jak podaje Daily Mail, funkcjonariusze wykluczają udział osób trzecich w tragicznym zdarzeniu.

18-letni mężczyzna został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. Jego najbliżsi krewni zostali poinformowani. Śmierć była niespodziewana i została zbadana. Nie jest traktowana jako podejrzana – mówił rzecznik Metropolitan Police.

Służby poinformowały o tragedii najbliższych 18-latka. W mediach społecznościowych pojawiły się wpisy, w których najbliżsi żegnają Jacka.

 • Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek będę to mówił, ale my, jako rodzina, wszyscy mamy złamane serce z nagłym odejściem naszego wspaniałego syna Jak Williams wczoraj – pisała matka.
 • Będę za tobą tęsknić ukochany. Mam złamane serce – czytamy w mediach społecznościowych jego dziewczyny.
 • Taka łamiąca serce wiadomość. Nie mogę uwierzyć, że już cię nie ma. Zostałeś zabrany o wiele za wcześnie. Wszyscy tak bardzo cię kochamy mój przystojny bratanku. Sprawiłeś, że wszyscy byliśmy tak dumni. Spoczywaj w pokoju – dodała ciotka.

Nie brakuje też słów wsparcia i kondolencji dla rodziny. Szczegółów śmierć nie podano do wiadomości publicznej. Zaplanowano wypuścić w niebo niebieskie balony, aby uczcić pamięć po zmarłym 18-latku.


Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle

król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gość pisze:

  A może zmarł nagle bo poznał jakąś część niewygodnej prawdy….

 • 😶‍🌫️Gość pisze:

  Może za bardzo chwalil sie ze trumna była za lekka Tak kiedys policjant wynoszący zwłoki MarylinM mówił, że bał się i byl przerazony że wynosi z domu MM manekina- tak była lekka) Mówią że królowa juz wcześniej odeszła i że nie chcieli tego podawać do wiadomości i zastępował ją sobowtór, królowa ponoc miała sobowtóra i ciagle teraz przebywała w odosobnieniu w Szkocji i nie pokazywała się „na zywo” Pokazywano technicznią mozliwosc „wystapienia krolowej” w tv z orędziem- nakladanie obrazu i glosu itp. Wcześniej dwadzieścia kilka osób z rządu podało się do dymisji… może nie chcieli mieć z tą historia nic wspólnego a Harrego że względu na jego żonę i jej język, oczy i spryt pominięto na zamku balmoral.

 • Gość pisze:

  18 września to była niedziela a nie środa i potrzeb Elżbiety II był 19 września to coś tu nie gra

 • Pat pisze:

  Jak to jest możliwe ze zmarl 18 wrzesnia a 19 września był pogrzeb Elżbiety II ?
  To kiedy wkoncu zmarl?

 • Gosc pisze:

  Więc kiedy zmarł? Ktoś przed publikacją nie przeczytał artykułu celem ewentualnej korekty.

 • Gość pisze:

  Czy to, że szedł za trumną królowej, miało mu dać nieśmiertelność?

 • Szur i Foliarz pisze:

  Jakoś ostatnio młodzi nagle umierają. Ciekawe co jest przyczyną? Na pewno nie szczepionki bo przecież są bezpieczne. Prawda? Tylko szury i foliarze snują dziwne spiskowe teorie.

  • Gość pisze:

   To byla naglica

  • Gość pisze:

   Haha ,ze niby teraz młodzi nagle umierają? Zapoznaj się z historią, kiedyś to dopiero ludzie umierali,mlodzi,dzieci..tylko ze nie było netu i nikt codziennie o tym nie informował.

  • Gość pisze:

   Pr,ed szczepionkami też nagle umierali . Też snuto teorie spiskowe. Że nie było szczepionek . Żałosny komentarz .

 • Gość pisze:

  Trzy szpryce przyjął 🤔 55% nadprogramowych zgonów w Europie , najwiecej tam gdzie największy procent szpryc

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×