Nie żyje 17-letni syn Sinéad O’Connor. Od dwóch dni poszukiwano jego ciało. Rozrywający serce wpis gwiazdy

Nie żyje 17-letni syn Sinéad O’Connor

Nie żyje 17-letni syn Sinéad O’Connor

Sinéad O’Connor przeżyła ogromną tragedię. Irlandzka gwiazda poinformowała o śmierci swojego syna. Opublikowała wzruszający wpis, którym pożegnała dziecko.

Sinéad O’Connor to irlandzka wokalistka, kompozytorka, a także autorka tekstów. Zadebiutowała w latach 80. z zespołem In Tua Nua. Kilka lat później, zdecydowała się na karierę solową. W efekcie premierę miał jej pierwszy singiel Heroine, który został wydany w 1986 roku. Co ciekawe był to duet z gitarzystą U2, występującym pod pseudonimem The Edge. Cztery lata później ukazał się jej największy hit pt. Nothing Compares 2 U, który był coverem piosenki napisanej przez Prince’a.

Artystka od wielu lat cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i głęboką depresję. Zagraniczna prasa jakiś czas temu informowała, że tuż po tym, jak Sinéad opublikowała przerażające wideo skierowane do fanów, trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jakiś czas po wyjściu pokazała się w hidżabie i ogłosiła potężne zmiany w swoim życiu:

Chciałabym ogłosić, że jestem dumna z tego, że zostałam muzułmanką. To naturalna konkluzja podróży każdego inteligentnego teologa. Wszystko prowadzi do islamu. Zostanie mi nadane nowe imię. To będzie Shuhada – napisała.

Chociaż piosenkarka po przejściu na islam stanowczo odcięła się od swojej przeszłości (zmieniła nawet imię i nazwisko na Shuhada' Davitt), wciąż pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Syn Sinéad O’Connor nie żyje. Chłopiec miał 17 lat

Gwiazda przeżyła właśnie ogromną tragedię. Poinformowała dziś na swoim Twitterze, że zmarł jej 17-letni syn Shane. Kilka dni wcześniej artystka zgłosiła na policji zaginięcie nastolatka. W tym czasie publikowała wpisy, w których bezpośrednio zwracała się do chłopca i prosiła go o to, by nie robił sobie krzywdy. Po dwóch dobach policja zakończyła poszukiwania. Znaleziono jego ciało. Sinéad pożegnała swojego syna wzruszającymi słowami:

Mój piękny syn, który był dla mnie światłem, zdecydował się zakończyć swoją walkę na ziemi i jest teraz z Bogiem. Niech spoczywa w pokoju i niech nikt nie podąża jego śladami. Moje dziecko, bardzo cię kocham. Spoczywaj w pokoju – napisała.

W kolejnym poście piosenkarka udostępniła utwór Ride natty ride Boba Marleya i zadedykowała go zmarłemu chłopcu:

To dla Shane’a, który był światłem mojego życia, lampą mojej duszy. Mojego niebieskookiego dziecka. Zawsze będziesz moim światłem. Zawsze będziemy razem. Nic nas nie rozdzieli.

Wpis Sinéad wskazuje na to, że jej syn popełnił samobójstwo.


Sinead O'Connor i Shane

Sinead O'Connor i Shane

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O'Connor ma depresję

Sinead O'Connor pobita przez syna

Sinead O'Connor pobita przez syna

Komentarze

 • GośćMaria Magdal pisze:

  Szkoda chlopaka ona okropna

 • GośćMaria Magdal pisze:

  Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy opluwals innych ich wiare teraz syn za to zapłacił choć to nie on temu winien

 • Ania pisze:

  Przeczytajcie najpierw ksiazke o niej a potem oceniajcie!
  Bog to wszechswiat, drzewo,trawka…drugi czlowiek a przede wszystkim…Bog jest miloscia!
  Ktorej Wam brakuje do blizniego! Mam wielki szacun do niej! Niech kazdy zrobi porzadki najpierw wokol siebie a jak zostanie mu czas,to niech pomoze innym! 😉

 • ZAUFAJ BOGU pisze:

  To sa skutki porzucenia Boga i poleganie tylko na sobie https://www.youtube.com/watch?v=ecXMagpN1hY&t=29s

 • CLINT pisze:

  Siedzi po uszu w magii i wróżbiarstwie – to jest zło, które rujnuje .Nad jej utworem Nothing Compares 2 U ,zresztą jak nad wieloma innymi wsród rockmenow odprawiano satanistyczne obrzędy aby zyskać „błogosławienstwo” szatana i osiągnąc sukces !

  • Gość pisze:

   Może być a w Sekcie i Obrzędach musi być ofiara może wzięli jej syna czasami jest tak że nawet właśnie rodzice dla kariery dadzą na Ofiarę kogoś z rodziny duzo czytałam i to jest prawda.

 • Gość pisze:

  Brak komunikacji i rozmów od serca na co dzień, brak bliskości i akceptacji dzieci przez rodzicow prowadzi zawsze do tragedii malych i tych wielkich .

 • Gość pisze:

  Dajcie jej spokojnie opłakać syna. To tragedia i religia nie ma z tym nic wspólnego. CZy ksiądz pedofil jest lepszy od niej….. Papierz wiedział o zapędach facetów w czarnych kieckach i nic z tym nie zrobił , był współwinny (święty) zenujace

 • Gość Arne pisze:

  Karma wraca😒

  • Gość Arlet pisze:

   Może być a w Sekcie i Obrzędach musi być ofiara może wzięli jej syna czasami jest tak że nawet właśnie rodzice dla kariery dadzą na Ofiarę kogoś z rodziny duzo czytałam i to jest prawda.

 • Teresa pisze:

  Straciła dziecko ‼️‼️‼️‼️‼️ Ludzie, co za komentarze odrażające (niektóre)! Nie Wam ją osądzć.

 • zwyklak pisze:

  Ludzie z problemami, ale trzeba to uszanować, bo nie każdy rodzi się „idealny”.

 • GośćHelena pisze:

  Wyrazy wspolczucia .Straszna tragedia i ogromna strata dla mamy chlopca. Bardzo mi przykro. Spoczywaj w pokoju .

 • Gośćeli pisze:

  Wyrazy wspolczucia

 • Erol pisze:

  Widac ze niezbyt byla dla syna a tylko dla siebie…
  Czy na pewno dziecko bylo zadbane?

 • Mama pisze:

  Bardzo mi jej żal, wyrazy współczucia.

 • Gość pisze:

  Nie jestem w stanie wyobrazić sobie jej cierpienia, bardzo współczuję, można jej lubić można nie lubić jednak żaden rodzic nie zasłużył na taki ból emocjonalny.

 • Barbara pisze:

  Condolencje 😞

 • Gość pisze:

  Współczuję serdecznie, znam ten ból straciłm również Syna. Spoczywaj w spokoju

 • EWA pisze:

  niestety, odziedziczyl po Mamie depresje i dwubiegunowosc. Poza tym trudno jest zyc w takich warunkach.