WOW! Mama Nicole Scherzinger zadebiutowała w social mediach. Jest jeszcze piękniejsza niż córka!

Nicole Scherzinger z mamą

Nicole Scherzinger z mamą

Nicole Scherzinger pochwaliła się mamą

Choć obecnie jej gwiazda nieco przygasła, a w mediach rzadko kiedy pojawia się na pierwszych stronach gazet, Nicole Scherzinger nie można odmówić jednego – mimo upływu lat, nadal pozostaje uderzająco piękną kobietą. Za złotych lat Pussycat Dolls wokalistka była uważana za jedną z najseksowniejszych dziewczyn w amerykańskim show-biznesie. Smukła sylwetka, oryginalna uroda, ciemna karnacja i burza czarnych włosów – była największą gwiazdą w zespole i wszyscy o tym wiedzieli. Teraz wycofała się nieco z życia publicznego, ale pozostaje bardzo aktywna w social mediach.

Niedawno pochwaliła się zdjęciem swojej mamy, z którą – na co wskazuje podpis – ma doskonały kontakt. Nicole nie słynie z chowania swojego życia prywatnego do szafy i często dzieli się z fanami bieżącymi wydarzeniami zza kulis kariery. Swoich rodziców nigdy nie próbowała jednak wciągnąć w ten zwariowany świat, więc zdjęcie z mamą to prawdziwy rarytas:

Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej mamy. Jestem taka wdzięczna Bogu, że mogę cię mieć. Jesteś dla mnie absolutnie wszystkim – napisała wokalistka

Trzeba przyznać, że w jednym na pewno się nie pomyliła – jej mama jest prawdziwą pięknością. Choć widać po niej wiek, regularne rysy twarzy, piękne łuki brwiowe i zdecydowanie wycięte usta sprawiają, że jej twarz jest bardzo miłym widokiem. Nie ma wątpliwości, że w młodości musiała złamać niejedno męskie serce.

Przynajmniej wiadomo po kim Nicole „taka udana”. 😉

Gwiazdy na 25 gali fundacji amfAR 2018: Kristen Stewart, Mila Jovovich, Heidi Klum, Paris Hilton, Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger w odkrytych sandałkach i jej młodszy o ponad dekadę facet w zimowej kurtce na kolacji!

Kreacje gwiazd na gali Billboard 2017: Celine Dion, Bebe Rexha, Drake, Nicole Scherzinger


Nicole Scherzinger z mamą

Nicole Scherzinger z mamą

Nicole Scherzinger - amfAR 2018

Nicole Scherzinger - amfAR 2018

Nicole Scherzinger – De Grisogono Party w Cannes 2018

Nicole Scherzinger – De Grisogono Party w Cannes 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×