Szukaj

Ukochana Brada Pitta publicznie odpowiedziała na zaczepki o Angelinę Jolie! Śliczna Polka pokazała pazurki

Nicole Portulaski, Angelina Jolie, Brad Pitt

Nicole Portulaski, Angelina Jolie, Brad Pitt

Nicole Poturalski, rzekoma partnerka Brada Pitta, publicznie odpowiedziała na zaczepki na temat Angeliny Jolie. Śliczna Polka pokazała pazurki. W jaki sposób?

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata tworzyli szczęśliwy związek, który postanowili zalegalizować. Gdy więc media obiegła informacja o ich rozstaniu, wiele osób przecierało oczy z niedowierzania. Od tego momentu gwiazdy toczą spór o opiekę nad dziećmi. Pomimo upływu kolejnych tygodni, wciąż nie potrafią się dogadać:

Napięcie między Bradem a Angeliną wzrosło, a terapia rodzinna to już przeszłość. Brad chce wspólnej fizycznej i prawnej opieki 50/50 nad dziećmi. Angelina nie chce o tym słyszeć — mówi informator Us Weekly.

Nicole Poturalski o związku z Bradem Pittem. Odpowiada na zaczepki

Od momentu rozstania aktorzy są łączeni z różnymi osobami. Od niedawna mówi się, że Brad Pitt spotyka się z Nicole Poturalski, modelką polskiego pochodzenia. Niedawno para wybrała się do Francji i jak podają zagraniczne tabloidy, tylko we dwójkę spędzali czas w posiadłości aktora.

Ta informacja miała rozwścieczyć Angelinę Jolie. Nie spodobał się jej fakt, że Brad zaprosił nową kochankę do posiadłości, w której przed laty brali ślub:

Angie jest wściekła i całkowicie oszołomiona faktem, że Brad mógł się do tego posunąć. Miała wielką nadzieję, że po okresie okropnej walki uda im się złagodzić ich stosunki, ale teraz stało się to niemożliwe – mówi informator „The Sunday Mirror”.

Modelka bardzo długo milczała na temat całej sytuacji. Niedawno na Instagramie opublikowała wpis, który może być komentarzem do zachowania mediów. W opisie pokazała, że ma pazurki:

Szczęśliwi ludzie nie hejtują.

View this post on Instagram

Happy people dont hate 🧡🧡🧡

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Internauci postanowili wykorzystać okazję i w komentarzach zaczęli zadawać pytania. Jeden z nich, nawiązując do przekazu ze zdjęcia, zapytał:

Skoro jest tak jak piszesz, to dlaczego ty i Brad nienawidzicie Angeliny? Postępuj zgodnie z tym, o czym piszesz, dziewczyno.

Modelka odpowiedziała krótko, ale bardzo treściwie:

Nikogo nie nienawidzę.

To pierwszy raz, gdy Nicole odniosła się do plotek o jej rzekomym romansie z Pittem. Myślicie, że Angelina zareaguje na ten komentarz?


Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski jest niemiecką modelką o polskich korzeniach

Nicole Poturalski jest niemiecką modelką o polskich korzeniach

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Nicole Poturalski podobno spotyka się z Bradem Pittem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×