Szukaj

Dziewczyna Brata Pitta zabrała głos w sprawie aborcji. Jest oburzona sytuacją w Polsce

Nicole Poturalski wspiera strajk kobiet

Nicole Poturalski wspiera strajk kobiet

Nicole Poturalski, dziewczyna Brada Pitta, ponownie zabrała głos na temat sytuacji kobiet w Polsce. Dodała dwa mocne posty, które nie przejdą bez echa. Co udostępniła? 

Nicole Poturalski stała się popularna dzięki temu, że rzekomo spotyka się z Bradem Pittem. Chociaż sami zainteresowani nie potwierdzili tych spekulacji, informator E! donosił o wspólnych wakacjach we Francji, przekonywał, że łączy ich coś więcej niż tylko zwykła przyjaźń:

Brad Pitt i jego nowa miłość byli widziani na lotnisku, gdzie przywiózł ich szofer, żeby zdążyli na następny lot. Wybrali się na wakacje na południe Francji. Nie zwracali na siebie uwagi, byli skromnie ubrani i szybko wsiedli do samolotu.

Plotki dotarły już do Angeliny Jolie, która bacznie przygląda temu, z kim spotyka się jej były mąż. Nie jest jednak o niego zazdrosna, a jedynie troszczy się o dobro dzieci:

Angelina dba o to, z kim spotyka się Brad, ale tylko dlatego, że może wpłynąć to na ich dzieci. Poza tym nie interesuje ją znajomość jego życia miłosnego. Już od dawna nie żywi do Brada żadnych uczuć, więc na tym poziomie nie ma to żadnego znaczenia — komentuje osoba z otoczenia aktorki w Hollywoodlife.

Nicole Poturalski wspiera protest kobiet. Dodała mocne wpisy

Nicole Poturalski spełnia się zawodowo biorąc udział w pokazach topowych marek, pozując przed obiektywami znanych fotografów. Stara się aktywnie działać w social mediach. Modelka regularnie odsłania wybrane kulisy życia prywatnego, a wśród kadrów nie brakuje zdjęć z dzieckiem, czy stylizacji.

Nicole zabiera też głos w ważnych sprawach. W sobotę na Instastory udostępniła wpis, którym wsparła protest kobiet. Dodała wpis, w którym podkreśla, że ograniczenie aborcji w Polsce przeniesie ją do podziemia i sprawi, że będzie mniej bezpieczna:

Dzisiejsze orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego oznacza, że wiele osób, których nie stać na podróż do innego kraju lub opiekę prywatną, może uciec do potajemnych i niebezpiecznych aborcji. To smutny dzień dla nas wszystkich — czytamy we wpisie.

Dzień później udostępniła kolejne dwa posty, które wyrażają sprzeciw wobec tego, co dzieje się w Polsce. Na pierwszym można zobaczyć zdjęcie zrobione podczas strajku, które opatrzono hasłem: „Nie poddajemy się. Będziemy nadal walczyć o prawa kobiet”. Link przenosi do petycji, w której można wyrazić swój sprzeciw do zaostrzenia prawa aborcyjnego. Drugi odnosi do wpisu, w którym przedstawiono sytuację w naszym kraju, która obrazuje m.in. tematykę in vitro oraz ogólne tło protestów.

Warto wspomnieć, że Nicole nie jest jedyną zagraniczną gwiazdą, która informuje świat o tym, co dzieje się w Polsce. Głos w tej sprawie zabrała też Zara Larsson, o czym pisaliśmy tutaj.


Nicole Poturalski wspiera strajk kobiet

Nicole Poturalski wspiera strajk kobiet

Nicole Poturalski wspiera strajk kobiet

Nicole Poturalski wspiera strajk kobiet

Nicole Portulaski reaguje na doniesienia w Polsce

Nicole Portulaski reaguje na doniesienia w Polsce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×