Nicole Kidman wkrótce ma zostać mamą. Długo walczyła o kolejne dziecko. Ekscytujące doniesienia prasy

Nicole Kidman

Nicole Kidman

Nicole Kidman stara się o kolejne dziecko. Ona i Keith Urban stwierdzili, że chcą mieć jeszcze syna. Już podjęli odpowiednie kroki.

Nicole Kidman pierwszy raz została matka biologiczną w lipcu 2008 roku, kiedy to osiągnęła pełnię szczęścia i urodziła śliczną Sunday Rose, której – jak mówiła – pragnęła, odkąd miała 17 lat. Po tym jednak nie przestała marzyć o kolejnym dziecku. Wyznała w wywiadzie dla Vanity Fair, że długo starała się o nie, jednak dwa razy nie donosiła ciąży. Postanowiła więc skorzystać z pomocy surogatki.

Nasza rodzina jest bardzo szczęśliwa. Jesteśmy wdzięczni, że zostaliśmy obdarowani takim prezentem jak Faith Margaret. Żadne słowa tego nie oddadzą i nie opiszą naszej wdzięczności – napisali Kidman i Urban w oświadczeniu dla prasy.

W ten sposób została mamą dwóch ślicznych dziewczynek. Jednak New Idea podaje, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Nicole Kidman ponownie zostanie mamą

Nicole Kidman 10 lat temu liczyła, że po narodzinach swojej najmłodszej córki Faith, będzie miała jeszcze dzieci. Od tamtej pory mówi każdemu, kto tylko chce jej słuchać, że ​​nie rezygnuje ze swojego marzenia o ponownym zostaniu mamą. Aktorka i Keith Urban podobno już rozpoczęli proces adopcji i współpracują z agencjami w celu znalezienia idealnego chłopca, który dołączy do ich rodziny.

To ostatnia rola Nicole w thrillerze The Undoing otworzyła laureatkę Oscara na ponowne macierzyństwo, po tym, jak pracowała z niemowlętami i dziećmi na planie. Niedawno jeden z fanów udostępnił na Instagramie cudownie intymne zdjęcie gwiazdy przytulającej małego chłopca, który zagrał w przebojowej serii. Fotografia wylądowała na czołówce magazynu New Idea.

Nicole tylko rzuciła okiem na to dziecko i rozczuliła się jak nigdy – mówi informator z planu – Powiedziała, że pokocha małego chłopca, a jej marzeniem było mieć syna, odkąd się poznali z mężem.

Nicole Kidman zostanie mamą? Screen z New Idea

Nicole Kidman zostanie mamą? Screen z New Idea

Donosiciel australijskiej gazety mówi, że Nicole od jakiegoś czasu zwierzała się, że pragnie syna, którego nazwałaby Antony Robert po ojcach swoim i Keitha, którzy niestety zmarli w odstępie roku. Pomimo że para obecnie mieszka w Australii, gdzie gwiazda właśnie skończyła kręcić swój nowy serial, Nine Perfect Strangers, informator ujawnia, że ​​prawdopodobnie wrócą do Ameryki, aby rozpocząć proces adopcyjny.

Chcą kontynuować formalną adopcję po powrocie do Stanów Zjednoczonych, prawdopodobnie pod koniec roku – zdradza – Łatwiej jest zaadoptować w Ameryce niż tutaj, więc będą starać się wrócić do Nashville, gdy sytuacja się uspokoi z powodu wirusa i spraw politycznych… woleliby nie odkładać tego zbyt długo.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Nicole ponownie zostanie mamą. Trzymamy kciuki.


Nicole Kidman i Keith Urban

Nicole Kidman i Keith Urban

Nicole Kidman i Keith Urban – Złote Globy 2020

Nicole Kidman i Keith Urban – Złote Globy 2020

Nicole Kidman i Keith Urban, CMT Music Awards 2016 (fot. ONS)

Nicole Kidman i Keith Urban, CMT Music Awards 2016 (fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×