Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Szok! 37-letni polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”
Szok! 37-letni polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”

Szok! 37-letni polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej...

Szok! 37-letni polska aktorka miała operację mózgu! O...

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle i księcia Harry’ego
Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle i księcia Harry’ego

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle...

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!
Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów...

Dziś niedziela, 20.05.2018

Jedna z największych gwiazd Hollywood właśnie doprowadziła fanów do rozpaczy! Nicolas Cage oznajmił, że kończy z karierą!Nicolas Cage kończy z aktorstwem

Wygląda na to, że Hollywood czekają naprawdę ciężkie czasy. Coraz więcej aktorów, których znamy z międzynarodowych hitów i sprzedających się w zawrotnych ilościach blockbusterów odchodzi z przemysłu filmowego. Tym razem serca fanów zabiły szybciej, gdy podczas jednego z ostatnich wywiadów Nicolas Cage, bohater wielu świetnych filmów (i memów) oznajmił, że jego czas na scenie powoli dobiega końca.

Cage jest prawdziwym fenomenem w swoim zawodzie. Jego niezwykła uroda, umiejętności aktorskie i smykałka do komedii sprawiły, że ten wszechstronny aktor przez wiele lat był rozchwytywany przez wszystkich reżyserów i producentów. Ma na koncie kilka ważnych nagród, w tym Oscara, kilkanaście ważnych nominacji i ponad 100 filmów w swoim repertuarze. Okazuje się jednak, że z czasem gra aktorska przestała mu wystarczać. Dlatego też w ciągu kilku następnych lat zamierza na dobre odwiesić na kołek tę część swojego życia i poświęcić się czemuś zupełnie nowemu.

W rozmowie na temat swojego nowego filmu, Primal, 54-letni aktor wyjawił, że jest już o krok od odejścia z show-biznesu:

Reżyserowanie jest czymś, do czego zmierzam. Teraz głównie występuję w filmach i zamierzam to robić jeszcze przez trzy czy cztery lata, a potem skupię się bardziej na tworzeniu filmów – wyjawił w rozmowie z The Blast

To prawdziwy cios dla wszystkich fanów Cage’a. Choć aktor jest niezwykle płodny, w ciągu kolejnych „trzech czy czterech lat” stworzy najwyżej kilka filmów i… porzuci aktorstwo dla reżyserii. Choć nie oznacza to, że nie będziemy go już widywać na czerwonych dywanach, fani bez wątpienia woleliby oglądać go na ekranach.

Macie swój ulubiony film z jego udziałem?

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciami z planu. Aktorka przechadza się u boku Nicolasa Cage’a

Weronika Rosati zagra dużą rolę u boku Nicolasa Cage’a!

Poznaliśmy nominacje do Złotych Malin 2017 – które filmy zostały w tym roku uznane za najgorsze? Nie brakuje niespodzianek…

Czy oglądasz zagraniczne stacje telewizyjne?Komentarzy: 1


GdzieWesele.pl | 20 kwietnia 2018, 15:12

Jego miny są fenomenalne, oby wracał szybko! 😉


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×