Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Ciężarna siostra Paris Hilton stawia na klasykę i wygląda świetnie! A przy tym pięknie podkreśla coraz bardziej zaokrąglony brzuszek

Nicky Hilton w ciąży


Nicky Hilton w ciąży na spacerze

O drugiej ciąży Nicky Hilton wiemy od niedawna. Siostra sławnej imprezowiczki Paris nie epatuje swoją prywatnością. Dziedziczka fortuny Hiltonów w lipcu 2016 została po raz pierwszy matką, a w wywiadach mówiła, że wraz z mężem z rodziny Rothschildów chcą mieć więcej niż jedno dziecko. Nic zatem dziwnego, że w lipcu tego roku słynni miliarderzy ogłosili, że zostaną rodzicami po raz drugi.

Nicky nadal nie afiszuje się ze swoim stanem unikając podkreślających sylwetkę kreacji czy oficjalnych wyjść. Ostatnio jednak paparazzi przyłapali dziedziczkę hotelowej fortuny na spacerze w Nowym Jorku.

Nicky, której zamiłowanie do wszelkich kotów jest powszechnie znane, miała na sobie czarny płaszczyk ze wzorem w lamparcie cętki, czarną czapkę i czarne leginsy oraz czarne trampki z białymi wstawkami. Jedynym akcentem kolorystycznym były czerwone usta na czarnej torebce celebrytki.

W ciemnych okularach, lekko uśmiechając się do fotografów Nicky wyglądała doskonale. Rysujący się pod płaszczem brzuszek wskazywał na to, że do rozwiązania coraz bliżej.

Słynna miliarderka pokazała ciążowy brzuszek! Zrobiła to w stylizacji wartej fortunę!

Nicky Hilton wzięła ślub! Jak wyglądała jej siostra, Paris? [ZDJĘCIA]

Nicky Hilton wychodzi za mąż. Jej wybranek pochodzi z bardzo bogatej i wpływowej rodziny

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 1


am | 1 listopada 2017, 22:07

tez tak chodziłam. na luzie i klasyczniel. w końcu w ciązy ma być wygodnie a nie wystrzałowo. Po ciąży przerzuciłam się na sportowe ciuchy żeby dużo ćwiczyć i wrócić do formy i dizęki iqacai, diecie mi się to udało. jej też się uda.


Dodaj komentarz
×