Szukaj

Miliarderka wyprawiła baby shower! Wśród gości gwiazdy, na stołach przepych, ale to choinka wprawia w osłupienie!

Nicky Hilton baby shower

Nicky Hilton wyprawiła baby shower

W lipcu tego roku para sławnych miliarderów – Nicky Hilton i James Rotschild ogłosiła że zostanie rodzicami po raz drugi. Nicky i James mają już roczną córeczkę – Lily Grace Victorię Rothschild, a teraz spodziewają się kolejnego potomka. Informacja o drugiej ciąży dziedziczki fortuny Hiltonów i młodego miliardera pojawiła się w mediach wczesną jesienią i od tego czasu paparazzi czatują na Nicky, której ciążowe stylizacje i forma zachwycają.

Rozwiązanie coraz bliżej, zatem zgodnie z amerykańskim zwyczajem przyszłej mamie wyprawiono baby shower. Zorganizowały go znana wszystkim siostra Nicky – Paris oraz ich matka Kathy. Paris wystąpiła w różowej sukience z białymi wstawkami, z kolei bohaterka wydarzenia miała na sobie kolorową wzorzystą sukienkę i niebieskie wiszące kolczyki.

Całość imprezy utrzymana była w pastelowych kolorach, a w menu królowały finger foods, czyli mini kanapeczki, makaroniki, ciasteczka i tartinki. Do picia serwowano lemoniadę i szampana, a całość imprezy utrzymana była w klimacie angielskiego “five’a”.

Jedyne co wytrąciło fanów z równowagi to muffinki z białą polewą, posypane kolorowymi pastylkami z umieszczonym na czubku plastikowym, gołym bobasem… Trochę straszne!

Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i jak najwięcej radości z pociech.

Ciężarna siostra Paris Hilton stawia na klasykę i wygląda świetnie! A przy tym pięknie podkreśla coraz bardziej zaokrąglony brzuszek

Oszałamiająco piękna ciężarna gwiazda na wielkiej gali! Obcisłą kreacją podkreśliła imponujących rozmiarów brzuszek!

Słynna miliarderka pokazała ciążowy brzuszek! Zrobiła to w stylizacji wartej fortunę!


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×