Szukaj

Nick Jonas zmienił fryzurę. Postawił na odważne cięcie. Internauci są pod wrażeniem: „Jesteś taki przystojny”

Nick Jonas

Nick Jonas

Nick Jonas zmienił fryzurę, czym pochwalił się na Instagramie. Postawił na odważne cięcie, czym zachwycił swoich fanów.

Nick Jonas od wielu lat robi karierę. Gdy miał sześć lat i wybrał się z mamą do fryzjera, natknął się na agenta z Broadwayu. Zaproszono go na casting. Dzięki temu już jako siedmiolatek występował w musicalach, wśród których warto wspomnieć tytuły takie jak m.in. Piękna i Bestia oraz Opowieść wigilijna. Potem nadszedł czas na debiut przed kamerami. W 2008 roku wcielił się w postać Nate’a w filmie Disney Channel Camp Rock.

Nick nie tylko rozwijał się aktorsko, ale także muzycznie. W 2005 roku wraz z braćmi Kevinem i Joe, założyli zespół Jonas Brothers. Nagrywali płyty i koncertowali do 2013 roku. Potem zrobili sobie przerwę. Zespół reaktywowano w 2019 roku.

Nick Jonas zmienił fryzurę. Jak wygląda? Internauci oszaleli

Nick spełnia się nie tylko zawodowo, ale także doskonale układa się mu w życiu prywatnym. Jest mężem Pryianki Chopry, z którą w 2018 roku postanowił się pobrać. Małżonkowie udowadniają, że w miłości wiek jest tylko liczbą i nie ma najmniejszego znaczenia. Chociaż dzieli ich aż 10 lat różnicy, tworzą szczęśliwy związek.

Parą co jakiś czas interesują się fotoreporterzy. Dzięki zdjęciom z ukrycia wiadomo, że ich uczucie nie jest jedynie na pokaz. Jakiś czas temu wybrali się do lokalnej knajpki. Nie przejmując się otoczeniem, nie szczędzili sobie czułości. Nie brakowało gestów i spojrzeń, a także namiętnych pocałunków.

Nick Jonas stara się być aktywny w social mediach. Co jakiś czas dzieli się z fanami zdjęciami, które odsłaniają wybrane kulisy jego codzienności. Tak jak w sobotę, gdy opublikował kolejny wpis. Tym razem pochwalił się nową fryzurą. Chociaż do niedawna nosił znacznie dłuższe włosy, postawił je bardzo skrócić. W opisie napisał jedynie:

Cześć.

Internautom metamorfoza przypadła do gustu. W komentarzach komplementują nowy wizerunek muzyka:

  • Świetnie wyglądasz. Bardzo Ci to pasuje.
  • Ale fajnie się prezentujesz. Jesteś taki przystojny.
  • Pasuje Ci ta nowa fryzura. Świetnie wyglądasz.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Nick Jonas wygląda świetnie.


Nick Jonas zmienił fryzurę

Nick Jonas zmienił fryzurę

Nick Jonas - tak wyglądał wcześniej

Nick Jonas - tak wyglądał wcześniej

Nick Jonas - tak wyglądał wcześniej

Nick Jonas - tak wyglądał wcześniej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×