Szukaj

Nick Jonas pokazał film ze ślubu! Ostatnio takie wrażenie zrobili na nas Meghan Markle i książę Harry! [WIDEO]

Film ze ślubu Nicka Jonasa i Priyaki Chopry

Nick Jonas pochwalił się filmem ze ślubu z Priyanką Choprą

Priyanka Chopra i Nick Jonas powiedzieli sobie sakramentalne “tak”! Informacja o ślubie bożyszcza nastolatek i pięknej aktorki obiegła świat już kilka dni temu, razem z imponującą sesją zdjęciową, która ukazała się w pierwszym wydaniu cyfrowego Vogue’a. Większe wrażenie robi tylko film, którym Nick pochwalił się na swoim Instagramie.

Priyanka i jej o 10 lat młodszy partner wzięli ślub w Indiach, rodzinnym kraju panny młodej – nie żałowali przy tym pieniędzy, co widać na pierwszy rzut oka. Ceremonia odbyła się w luksusowym Taj Umaid Bhawan Palace w Jodhpur, a weselne uroczystości trwały od środy do niedzieli, co jest tradycją w tamtych stronach. Nick od początku starał się być w tej kwestii bardzo spolegliwy i nie miał nic przeciwko adaptowaniu się do zwyczajów rodziny swojej ukochanej. Ona również wyszła mu naprzeciw i w ten sposób para pobrała się dwa razy – w obrządku hinduskim i chrześcijańskim.

Mówi się, że ich ślub był najpiękniejszą i największą ceremonią, jaką do tej pory widział show-biznes. Przebili nawet Meghan Markleksięcia Harry’ego, w co nie trudno uwierzyć, patrząc na opublikowany przez Jonasa film zapowiadający pełną relację z wydarzenia. Priyanka w swojej obłędnej kreacji od Ralpha Laurena wyglądała jak bogini. Imponujący był również welon, który niosły za nią aż 4 osoby, a który z pewnością był dłuższy niż słynny welon księżnej Diany, który na zawsze zapisał się już w historii.

Na nagraniu widać przepiękny pałac oraz miejsce, w którym odbyła się ceremonia. Widać także gości i Nicka, ocierającego ukradkiem łzy. Trzeba przyznać, że cała otoczka robi piorunujące wrażenie.

Jak wam się podoba?

Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub! Historyczna chwila – „Vogue” pokazał ich ślubną sesję w pierwszym wydaniu cyfrowym!

Nick Jonas właśnie się zaręczył! Pokazał niezwykłe zdjęcia z ukochaną. To przyjaciółka Meghan Markle!

Nick Jonas zagrał najgorszą solówkę w życiu?! A to wszystko na oczach światowych gwiazd muzyki [wideo]


Chciałbyś wziąć ślub w Las Vegas?

×