Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami! Znamy płeć. Para do ostatniej chwili ukrywała ciążę

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami! Radosną nowinę obwieścili fanom. Jak udało im się ukryć ciążę?

Nick Jonas to utalentowany muzyk, który od lat robi karierę. Gdy miał zaledwie sześć lat, wybrał się z mamą do fryzjera, gdzie natknął się na agenta z Broadwayu. Otrzymał zaproszenie na casting, który przeszedł pomyślnie. Jako siedmiolatek występował w musicalach, spośród których warto wspomnieć takie tytuły, jak: Piękna i Bestia oraz Opowieść wigilijna. Krótko po tym zadebiutował przed kamerami. Największą popularność przyniósł mu film Disney Channel pt. Camp Rock, w którym wcielił się w postać Nate’a.

Nick w tym czasie rozwijał się także muzycznie. W 2005 roku wraz z braćmi KevinemJoe założył zespół Jonas Brothers. Grupa nagrała razem kilka płyt i koncertowała do 2013 roku. Potem zrobili sobie kilkuletnią przerwę, by ponownie wrócić na scenę w 2019 roku.

Jonas odniósł sukces także w życiu prywatnym. Od kilku lat jest szczęśliwie zakochany. Jego wybranką została Priyanka Chopra, hinduska aktorka, piosenkarka, modelka i producentka filmowa. Para wzięła ślub 1 grudnia 2018 roku w pałacu w Radżastanie w Indiach. Zorganizowali dwie ceremonie — hinduistyczną i chrześcijańską, a na każdej z nich nie brakowało tradycyjnych obrzędów.

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami

Para od lat tworzy jeden z najbardziej zgranych i najpiękniejszych duetów w światowym show-biznesie. Jonas i Chopra mają wielu fanów, którzy bardzo im kibicują i z uwagą śledzą ich życie prywatne. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikują kadry, na których nie szczędzą sobie czułości.

Wielkim zaskoczeniem dla internautów było, gdy w piątkowe popołudnie na ich profilach w tym samym czasie ukazały się krótkie oświadczenia. Małżonkowie poinformowali w nich, że właśnie zostali rodzicami. Obserwatorzy z pewnością w pierwszej chwili zaczęli zastanawiać się nad tym, jak udało im się ukryć ciążę przez tyle miesięcy. W komunikacie znaleźli wyjaśnienia. Okazuje się, że ich dziecko urodziła surogatka. Jak podają zagraniczne tabloidy, mają córeczkę, która urodziła się 15 stycznia w szpitalu w Południowej Kalifornii.

Cieszymy się, że możemy potwierdzić, że zostaliśmy rodzicami dziecka urodzonego przez surogatkę. Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym wyjątkowym czasie, ponieważ skupiamy się na naszej rodzinie. Dziękujemy bardzo.

W komentarzach pod postem zaroiło się od gratulacji. Przypomnijmy tylko, że na podobny krok zdecydowali się Kim Kardashian Kanye West. Dwoje z nich, córka Chicago i syn Psalm, są dziećmi urodzonymi przez surogatki, czyli matki zastępcze.


Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami

Nick Jonas - tak wyglądał wcześniej

Nick Jonas - tak wyglądał wcześniej

Priyanka Chopra i Nick Jonas – Grammy 2020

Priyanka Chopra i Nick Jonas – Grammy 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×