Szukaj

Nick z Backstreet Boys został ojcem! Pokazał dziecko na okładce magazynu! Ale cukiereczek

Nick Carter ponownie został tatą. Muzyk, któremu popularność przyniosła kariera w Backstreet Boys, tą radosną nowiną podzielił się w sieci. Doczekał się chłopca czy dziewczynki? Zobacz, jak ma na imię drugie dziecko artysty.

Nick Carter został ojcem

Nick Carter i Lauren Kitt po raz pierwszy zostali rodzicami trzy lata temu. Wówczas na świat przyszedł chłopiec, któremu rodzice nadali imiona Odin Reign. Maluszek był bardzo wyczekiwany przez małżonków. Podobno o to, by się pojawił, starali się kilka lat.

Zobacz: 44-letnia gwiazda urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka

Nick Carter i Lauren Kitt zostali rodzicami po raz drugi. Chłopczyk czy dziewczynka?

Okazuje się, że chłopczyk będzie mógł sprawdzić się w roli starszego brata. Nick Carter został ojcem po raz drugi. W niedzielę przyszła na świat dziewczynka. Kilka dni później, wraz z rodzicami, pojawiła się na okładce tygodnika US WeeklyDumny tata pochwalił się tym faktem na Instastory.

Zobacz: Syn czy córka? Paula Tumala zdradziła płeć dziecka. Poród tuż tuż

Nick Carter został ojcem

Nick Carter został ojcem

W tym samym czasie udostępnił zdjęcie, na którym pozuje u boku ukochanej i swojej córki. W opisie artysta podziękował Lauren Kitt za to, że to właśnie ona jest matką jego dziecka. Przy okazji zdradził imię dziewczynki:

Nigdy nie zapomnę chwili, kiedy zapytałaś mnie, czego chcę na moje urodziny, a ja odpowiedziałem, że nic. Ale w głębi duszy wiedziałem, czego naprawdę chce. Kiedy 28 stycznia 2019 roku, kiedy wyszedłem z łazienki z tym pozytywnym testem, wiedziałem, że Saoirse będzie z nami. Chcę Ci tylko podziękować za to, że dałaś mi życie, miłość i rodzinę, której zawsze chciałem. Jesteś prawdziwym wojownikiem i kocham cię – podkreślał we wpisie muzyk.

View this post on Instagram

To my incredibly strong wife…For 2 years I watched you endure some of the hardest things a husband could ever witness. Going through the ups and downs of pregnancy all in the hopes that just maybe, with a little help from up above, we would get to this point. I’ll never forget the moment You asked me what I wanted for my birthday, I said nothing. But deep down inside I knew what I really wanted. So on January 28th 2019 when I walked out of that bathroom with that positive test I already knew that Saoirse was coming back to us. I just want to thank you for giving me the Life, Love and family that I always wanted. You are a true Warrior and I love you. #mommy #freedom #newbaby #saoirse #saoirsereigncarter #family

A post shared by Nick Carter (@nickcarter) on

Błyskawicznie pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń wszelkiej pomyślności dla rodziny i maluszka. Dołączamy się do wpisów, życząc wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz: Gwiazda serialu „Barwy szczęścia” zorganizowała baby shower. Jedna z zaproszonych sław właśnie zdradziła imię jej dziecka!

 

 


Nick Carter został ojcem

Nick Carter został ojcem

Nick Carter został ojcem

Nick Carter został ojcem

Nick Carter - Backstreet Boys w Warszawie

Nick Carter - Backstreet Boys w Warszawie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×