Królewska niania zdradziła sekrety Kate, Williama i ich dzieci. Ujawniła najbardziej strzeżone tajemnice

Maria Teresa Turrion Borrallo, Kate i William z dziećmi

Maria Teresa Turrion Borrallo, Kate i William z dziećmi

Kate i William starają się zapewnić swoim dzieciom jak najbardziej normalne dzieciństwo. Natłok obowiązków sprawił, że w ich wychowaniu muszą posiłkować się nianią. Maria Teresa Turrion Borrallo jest wzorową opiekunką. Mimo to zdradziła pilnie strzeżone sekrety pracodawców.

Kate i William są dumnymi rodzicami trojga dzieci. George, Charlotte i Louis napawają ich niewyobrażalną dumą. Camebrige’owie robią co w ich mocy, aby dzieciństwo ich potomstwa było jak najbardziej normalne, a ono nie wyrastało w przekonaniu, że ma jakieś przywileje. Udaje im się to z pomocą wykwalifikowanej niani. Maria Teresa Turrion Borrallo jest wychwalana opiekunką, jednak i jej zdarzyło się popełnić niedyskrecję.

Jakie sekrety zdradziła niania dzieci Kate i Williama?

Przez 10 lat małżeństwa wiele przeżyli, ale nic nie przyniosło księciu i księżnej Cambridge większej radości niż ich dzieci – książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis. Aby uczcić swoją 10. rocznicę ślubu w zeszłym miesiącu, William i Kate udostępnili urocze wideo, które dawało wgląd w ich idylliczne życie rodzinne za drzwiami pałacu.

Uchwyceni przez filmowca Willa Warra Cambridge’owie są pokazani podczas zabawy w ogrodzie ich domu w Sandringham, Anmer Hall, opiekania pianek marshmallows i ścigania się nawzajem. Zostali też sfilmowani podczas eksploracji plaży. Na nagraniu nie widać niani rodziny, Marii Teresy Turrion Borrallo.

Maria Teresa Turrion Borrallo – niania dzieci Kate i Williama

Maria Teresa Turrion Borrallo – niania dzieci Kate i Williama

W rozmowie z New Idea Cleo Adams, dyrektor Great British Nannies, wyjaśnia, że ​​ta „niewidzialność” jest najbardziej pożądaną cechą, którą z czasem rozwijają znane opiekunki.

Niania pracująca w domach VIP powinna w naturalny sposób nauczyć się, kiedy być widzianą, a kiedy nie.

Z opowieści Marii, na które powołuje się New Idea, wiadomo, że William zapewnia swoim dzieciom normalne życie, a George, Charlotte i Louis pomagają mamie w ogrodzie i robią domową pizzę. Para zachęcała również swoje dzieci do rozwijania różnorodnych zainteresowań i hobby. Ich najstarszy syn uczy się gry na gitarze, przy czym pomaga mu specjalnie wyszkolona niania.

Uczą się wielu dyscyplin, takich jak sztuki walki, jazdy konnej, rzemiosła artystycznego, gotowania i nie tylko – dodaje Cleo.

Fryzjer niani, Antonio Robledo, również ujawnił, że Maria uczyła rodzeństwo hiszpańskiego, odkąd dołączyła do rodziny w 2014 roku:

Mówi, że George i Charlotte dobrze znają hiszpański, lepiej niż angielski. Chociaż jest biegła w językach, Charlotte marzy o zostaniu pielęgniarką, gdy będzie starsza. Charlotte była zafascynowana opowieściami rodziców o pracownikach służby zdrowia podczas pandemii. Ona bawi się z dziećmi w pielęgniarkę.

Gadulstwo fryzjera niani może zostać bardzo źle odebrane. Wygląda to, jakby Maria Teresa Turrion Borrallo zdradziła sekrety pracodawców i ich dzieci.


Maria Borrallo. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Maria Borrallo. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Maria Borrallo w Polsce. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Maria Borrallo w Polsce. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×