Szukaj

Niania dzieci Kate i Williama wyniosła sekrety z pałacu! Elżbieta II ma nową fryzurę, ale to nie wszystko

Dzieci Kate i Williama - jak się zachowują

Dzieci Kate i Williama - jak się zachowują

Nianie dzieci księżnej Kate i księcia Williama zdradziły w wywiadzie dla jednego z tabloidów, jak na co dzień zachowują się George, Charlotte i Louis. Zobaczcie.

Księżna Kate i książę William wychowuję troje dzieci. George’a, Charlotte i Louisa. Jak wszyscy członkowie rodziny królewskiej zawsze budzą ogromne zainteresowanie mediów i obserwatorów. Ze względu na obowiązki pary książęcej, całą trójką zajmuje się niania. Niedawno zdradziła, jak się zachowują. Okazuje się, że codzienne życie w pałacu niedaleko odbiega od tego w przeciętnym domu.

Zobacz: Asystentka księżnej Kate złożyła wypowiedzenie! W rodzinie królewskiej szykuje się skandal?

Jak zachowują się dzieci Kate i Williama?

Nianie opiekujące się dziećmi rodziny królewskiej są bardzo mocno selekcjonowane i muszą spełniać szereg wymagań. W pałacu królewskim bardzo ważna jest dyskrecja, jednak magazynowi Star udało się dotrzeć do osoby, która opowiedziała, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Dzieci Kate i Williama muszą zostawać pod opieką niań, ponieważ ich rodzice mają obowiązki królewskie, z których muszą się wywiązać, a na które nie mogą zabierać ze sobą swoich pociech.

George – najstarszy z całej trójki, chodzi już do szkoły. Na zdjęciach zawsze wygląda bardzo ułożonego. Jednak okazuje się, że książę bardzo łatwo wpada w złość.

To urocze dziecko, ale kiedy jest w złym humorze, wpada w furię i odmawia odrabiania lekcji. Uwielbia też kraść telefon Kate i robić sobie zabawne selfie – zdradziła osoba z bliskiego otoczenia rodziny.

Królewska niania mówi, że pierwsze słowo, które wypowiedział mały Louisa brzmiało Lola. Powiedział je do swojej siostry – Charlotte. Wszystko dlatego, że rodzina mówi do niej Lottie.

Księżniczka Charlotte bywa poważna, ale tak naprawdę zasłynęła już z bardzo niezależnego charakteru. Okazuje się, że bardzo lubi psocić. Nagranie wystawiającej język Charlotte słynne jest już na całym świecie.

Dziewczynka podobno jest ulubienicą samej królowej i bardzo lubią się ze sobą spotykać. Królowa Elżbieta nazywana jest „Gan-Gan”. Ulubionym zajęciem księżniczki Charlotte podczas spędzania czasu z prababcią jest układanie i czesanie jej włosów.

Po zabawach fryzura królowej wygląda jak ptasie gniazdo, ale Jej Wysokość uważa to za niezwykle zabawne – powiedział informator magazynowi Star.

Okazuje się więc, że książęta zachowują się zupełnie tak samo jak miliony dzieci na całym świecie. Urocze!

Zobacz: Jaka jest ulubiona fryzura Charlotte? Kate zdradziła pilnie strzeżony sekret


Książę Louis pierwszy raz pojawił się na słynnym balkonie z całą rodziną królewską!

Książę Louis pierwszy raz pojawił się na słynnym balkonie z całą rodziną królewską!

Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżniczka Charlotte - pierwszy dzień w szkole podstawowej

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Księżna Kate i książę William z księciem George'em i księżniczką Charlotte na rozpoczęciu roku szkolnego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×