Szukaj

Netta z Eurowizji pluska się w basenie. Gwiazda plus size pokazała swoje apetyczne kształty w bikini

Netta

Netta

Netta w 2018 roku wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji. Gwiazda pokazała swój wielki talent i udowodniła, że szczupła sylwetka nie jest kluczem do sukcesu. Swoje krągłości wykorzystała jako wielki atut. Jak artystka wygląda w skąpym bikini?

Netta Barzilai to piosenkarka o bardzo skomplikowanym pochodzeniu. Urodziła się w Izraelu w żydowskiej rodzinie. Przodkowie jej matki Erez pochodzą z Maroka i Libanu. Pradziadek wokalistki natomiast zmienił swoje nazwisko i osiedlił się w Polsce. Przez wiele lat mieszkał w Tomaszowie Lubelskim. Netta posiada także przodków pochodzących z Wielkiej Brytanii.

Swoją karierę muzyczną rozpoczynała od śpiewania na przyjęciach weselnych. Później była członkinią dwóch zespołów, aż w końcu zdecydowała się spróbować swoich sił jako solistka. W 2017 roku wzięła udział w izraelskim talent show, które w tamtym kraju traktowane jest jako krajowa preselekcja do Eurowizji. Udało jej się wygrać zmagania, a w maju 2018 roku swój sukces powtórzyła w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbył się w Lizbonie. Już przed konkursem była typowana jako główna faworytka do zwycięstwa. Tuż po zwycięstwie rozpoczęła się jej trasa koncertowa po największych miastach w Europie. Netta w 2109 pojawiła się także w Polsce. W tym roku w naszym kraju miała zaplanowanych aż 6 koncertów. Niestety pandemia koronawirusa zmusiła ją do odwołania występów.

Netta Barzilai pluska się w basenie w skąpym bikini

Netta jest znana nie tylko ze swojego wokalnego talentu, ale także z nieco bardziej krągłych kształtów. Wokalistka jednak nie ma problemu z tym, by pokazywać swoje ciało i ani myśli tracić zbędne kilogramy. W swoim kraju jest prawdziwą gwiazdą. Regularnie koncertuje, występuje w różnego rodzaju shows i bardzo umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół swojej osoby.

Netta występowała już między innymi na pokazach mody rodzimych projektantów i prezentowała swoje kształty w skąpym kostiumie. Tym razem postanowiła pokazać się w prywatnej odsłonie. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie wprost z jacuzzi, na którym Netta pozuje w skąpym cętkowanym bikini. Podpis do zdjęcia ujawnia również, jak wielki dystans ma do siebie artystka.

Kiedy widzę, jak moje frytki nadchodzą bez keczupu – czytamy pod postem.

Netta to gwiazda, która nie wstydzi się swojego ciała. Jednocześnie udowadnia też, że nie trzeba nosić rozmiaru 36, żeby zrobić karierę w show-biznesie.

Co myślicie o wokalistce w stroju kąpielowym?

 


Netta Barzilai

Netta Barzilai

Netta Barzilai

Netta Barzilai

Netta Barzilai - Instagram

Netta Barzilai - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×