Szukaj

Pierwszy polskojęzyczny serial Netflixa dostał nowy zwiastun! Szykuje się międzynarodowy hit! [WIDEO]

Netflix wypuścił nowy zwiastun do “1983”

Od kiedy Netflix pojawił się na rynku, stał się prawdziwym fenomenem w świecie filmu i seriali. Wypuszczają rocznie kilkaset produkcji, trzymają rękę na Wiedźminie, który bez wątpienia okaże się sukcesem, mają kontrakty z największymi koncernami na świecie. W ich repertuarze znajdują się tysiące pozycji, ale dopiero teraz polska doczekała się własnej.

Serial 1983 produkowany przez Netflixa jest pierwszym polskojęzycznym serialem platformy. W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak Maciej Musiał, Edyta Olszówka, Andrzej Chyra czy Zofia Wichłacz. Reżyserią zajęła się niezrównana Agnieszka Holland, co pozwala wierzyć, że produkcja ma szanse na międzynarodowy sukces, bo Holland rozpoznawalna jest nie tylko na rodzimym rynku. O czym opowiada serial?

To klasyczny przykład trzymającego w napięciu thrillera, poruszającego trudne kwestie gnębiące polskie społeczeństwo po wojnie. 1983 to historia o młodym ambitnym prawniku i skorumpowanym oficerze, którzy razem wpadną na trop ogromnego spisku. Spisku, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i zmienił oblicze kraju. Produkcja przedstawia alternatywną historię Polski i zapowiada się naprawdę doskonale. Wystarczy zresztą spojrzeć na nowy zwiastun.

Mroczna, ciężka muzyka, ostre dialogi, piękna praca kamery i montaż – twórcy szykują dla nas dzieło godne uwagi i poklasku. Kino szpiegowskie w najlepszym wydaniu, młoda krew w rolach głównych… przekonajcie się sami!

Obejrzycie?

Netflix ujawnił obsadę „Wiedźmina”! Pamiętacie jeszcze polską? Różnice są ogromne!

Brytyjski gwiazdor filmowy zagra Wiedźmina w adaptacji Netflixa! To będzie wielka promocja Polski za granicą!

Ujawniono obsadę pierwszego polskiego serialu Netflixa! Na liście same najgorętsze nazwiska!


Lubisz oglądać seriale?

×