Szukaj

Netflix przekroczy wszelkie granice i pokaże walkę księżnej Diany z bulimią. Scena wymiotowania przyprawia o dreszcze

księżna Diana, Harry i William

księżna Diana, Harry i William

Kolorowa prasa co jakiś czas donosi o pogarszających się stosunkach pomiędzy Harrym i Williamem. Ostatnio tabloidy informowały, że jest nieco lepiej. Nowa praca młodszego brata nie podoba się jednak Williamowi. Wszystko przez film o księżnej Dianie. 

Harry i Meghan z końcem marca odeszli z rodziny królewskiej zaczęli życie na własny rachunek. Małżonkowie wraz z synem przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, by tam rozpocząć nowe życie z dala od blasku fleszy i dworskiej etykiety. Książęca para chciała także być niezależna finansowo i rozpocząć życie na własny rachunek. Sussexowie powoli zaczynają realizować swój cel.

Meghan i Harry założyli własną firmę producencką i zawarli umowę z serwisem streamingowym Netflix. Ich oświadczenie na ten temat ukazało się jakiś czas temu w serwisie The New York Times.

Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne.

Jak twierdzi National Enquirer pierwszy film, który wyprodukują Harry i jego żona będzie opowiadał losy księżnej Diany. Informator mówi, że film ma być hołdem dla zmarłej tragicznie matki Harry’ego. Fani już zacierają ręce, ponieważ będzie to najbardziej wiarygodna opowieść o losach Królowej Ludzkich Serc, którą do tej pory zekranizowano.

Rodzina królewska wściekła na Harry’ego

Netflix szykuje się właśnie do premiery czwartego sezonu serialu The Crown. Opowiada on o losach królowej Elżbiety II, oraz pozostałych członkach rodziny królewskiej. W najnowszej serii ma zostać przedstawiona historia choroby Diany. Księżna chorowała na bulimię. Miało to być spowodowane ciągłymi zdradami, jakich dopuszczał się jej mąż Karol, oraz jego romansem z Camilą Parker Bowles. W serialu, który cieszy się wielką popularnością, twórcy mają pokazać, jak Diana objada się, by następnie wszystko zwymiotować.

William i inni starsi członkowie rodziny królewskiej czują się niesamowicie niekomfortowo w związku z tą sytuacją i są wściekli, że Harry współpracuje teraz z firmą, która zamierza wyemitować taki materiał. To kolejny punkt zapalny w relacjach pomiędzy braćmi, a niewiele jest bardziej delikatnych tematów niż ich matka. Widzowie „The Crown” oczekiwali, że scenarzyści nie pominą tak istotnego wątku, ale rodzina królewska z pewnością nie spodziewała się, że któryś z jej członków będzie czerpał zyski ze źródła, które emituje tego typu treści  – ujawnia informator „The Sun”.

Współpraca Harry’ego z Netflixem może po raz kolejny nadszarpnąć i tak już niezbyt ciepłe stosunki pomiędzy nim a pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Prasa jeszcze niedawno donosiła, że on i książę William, coraz lepiej się dogadują. Jeżeli doniesienia tabloidu okażą się prawdą, to stosunki między braćmi znowu się ochłodzą.

 


Harry i William premiera

Harry i William premiera

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

księżna Diana z synami

księżna Diana z synami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×